Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek? Valami bajom lehet?

Szerintetek? Valami bajom lehet?

Figyelt kérdés

Munkahelyen már több, mint fél éve ott vagyok. Mindig érdekel mások véleménye. Ha már meghallok egy mondatfoszlányt, ami akár rám is illene, már rögtön azt hiszem rólam van szó. Ezen kívül van néhány ember , akitől zavarba jövök. Van egy nő , akitől zavarba jövök. Meg még vannak páran. Ők rohadt jól dolgoznak és még mellette viccelődni is van kedvük. Én meg olyan vagyok, mint aki igazából ott sincs. Úgy érzem levegőnek néznek, mintha keresztül néznének rajtam. Pedig sokszor azt szeretném, hogy gyereknek nézzenek. Ez normális? Van nálam fiatalabb bent és ők is jól dolgoznak. Én meg nem nagyon. Még a munkám se nagy szám. Múltkor szóltak nekem, de annyira elmerültem, hogy meg se hallottam, hogy szóltak. Lehet utálnak. A szünetekben is folyton csendben vagyok meg úgy mindig. Közben meg agyalok, ki mit gondol rólam. Miért akarom , hogy gyereknek nézzenek? Hisz már nem vagyok GYEREK!

22 N


2013. jan. 25. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Önértékelési gondjaid vannak, amik megoldására több mód is létezik:

1) Erőt veszel magadon, és összeszeded magad

2) Szakemberhez fordulsz: pszichológus, kineziológus, akik nem oldják meg helyetted a gondokat, de segítenek az 1. pont eléréséhez.

2013. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!