Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez normális vagy valami...

Ez normális vagy valami pszichés bajom van?

Figyelt kérdés
Sosem volt bajom semmilyen néppel vagy közösséggel személyesen, nem tartom magam semmilyen politikai oldalhoz tartozónak, de ha meglátok az utcán vagy kocsiban egy arabot, négert, cigányt ideges leszek és...nem tudom hogy kifejezni...irritálnak. Undorodnék tőle ha csak elmenne mellettem és hozzámérne,ellenben a nyugat-európaiak meg az ázsiaiak egyáltalán nem zavarnak. Nem tudom mitől van ez... :S
2011. aug. 9. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az áll a dolog mögött, hogy a magyar fogy, a cigány gyarapszik.

Lassan kisebbségben leszünk.


Hát... ami a jogainkat illeti, egy cigánynak már most több joga van...

2011. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2011. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy mindenki így érez.
2011. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Aki teljesen más mint te, attól normális esetben tartasz egy kicsit.
2011. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár így érezne mindenki. De az ázsiaiak felé is.
2011. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem normális, csak azt utáld, aki tett ellened valamit, vagy személyesen ismered, az embert gyűlöld ne a bőrszínét.

Így sok embernek esélye sem lehet bebizonyítani, hogy ő milyen is valójában. Az arab nem terrorista, a néger, egy egyetemi diplomás orvos, vagy a cigány, egy rendes dolgozó.

2011. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!