Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szereted az amerikaiakat?

Szereted az amerikaiakat?

Figyelt kérdés
Ismersz valaki amerikait? Mi róla a véleményed? Tényleg olyanok mint a sorozatokban, filmekben? Szereted az amerikaiakat?

2013. jan. 25. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
úgy 150-200 amerikait ismerek kb. Java részüket kedvelem, velem kedvesek, normálisak voltak. Az amerikaiak általában úgy vannak nevelve, hogy segítsenek neked, és legyenek kedvesek, még akkor is, ha ez voltaképp csak képmutatás, bár, ha képmutatásból csinálják, az látszik rajtuk. Van, aki olyan, mint a filmekben, van, aki nem.
2013. jan. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Amerika az amerikaiaké.
2013. jan. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

En sajnos nem ismerek 1et sem de,de a barataim voltak ott suliban, szerintem teljesen masok mint mi,europaiak.mert ok tenyleg mashogy vannak nevelve.

A baataim elmondasa szerint teljesen ugy vannak a kozep osztalybeliek nevelve hogy ovek a vilag,a gettho ban levok meg nagyon eroszakosak, pl a fekete negyedekbe feher nemnagyon teheti be a labat, mert nem biztos hogy elve kijon.

2013. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért nem teljesen olyanok mint a filmekben.

Állandóan vigyorognak , sokat mosolyognak , kedvesek ,akiket ismerek azoknak jó a humoruk.

Némelyik viszont nem volt ott amikor az észt osztották ,pl:nem tudta mi a különbség a zöldség meg a gyümölcs között.És először azt hitte hogy Európában nincs civilizáció hanem csak náluk.

2013. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak egyet ismertem, aki elég nyitott volt, barátságos, segítőkész, vidám.

Viszont egy idő után kiderült, hogy hatalmas feszültségeket nyom el magában, és konkrétan düh-kezelési problémái voltak. Mintha egy álomvilágban élne, aminek a burkát nem sértheti fel senki, mert akkor átmegy állatba. :)


Tudom, ez csak egyetlen ember, nem akarok általánosítani. De azt hallottam másoktól, hogy az amerikaiak mosolya gyakran nem őszinte, inkább egy álarc.

2013. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
09:52 voltam. Gyorsan hozzáteszem, hogy ez elsősorban az északiakra igaz.
2013. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy jó néhány amerikait, a többségükről jó véleménnyel vagyok. Segítőkészek, önzetlenek, kedvesek, szorgalmasak, barátságosak, becsületesek, illedelmesek. 1-2 van, aki olyan, mint a filmekben az átlag: műveletlen, közönséges, tapló. Szóval igen, szeretem őket, negatív kivételek meg minden kultúrában akadnak.
2013. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 darabot nem ismerek. De ha ismernék 10000-et akkor se mondhatnám hogy én szeretem őket. Ez a tényleg olyanok ez a legidiótább kérdés amit olvastam eddig. Kanada annyira nem vészes, Brazília, Argentína, Chile, Peru sem igazából nagy részük délen nem sok mindent közvetít globálisan, Mexikó jó kis drogtanya de nem utálom de viszont az Egyesült Államokat gyűlölöm. Olyan népbutító, szemét országot még nem láttam. De az emberekre természetesen ez nem igaz, de lehet kihat rájuk.
2013. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Ismerek nagyon sok amerikait. Ugyanugy, ahogy a magyarok kozott is vannak roppant kedves/ertelmes emberek, ugy amerikaiak kozul is ismerek ilyet. Es sajnos Magyarorszagon es az USAban is boven talalkozom igazi s.ggfej/bunko parasztokkal. Ez szerintem nem attol fugg, hogy ki hol el :)


Ami viszont latvanyos kulonbseg az amcsik es a magyarok kozott, hogy a magyar az nagyon sokat panaszkodik. Az eletre, a politikara, a szomszedra, a munkajara, a parjara stb. Nem tudom, hogy ez neveltetes vagy a media hatasa, de barmikor leallok dumalni egy amcsival, nagyon ritkan panaszkodnak. Alapvetoen sokkal optimistabb beallitottsaguak mint a magyarok. Termeszetesen ezt en telejsen megertem, mert tudom, milyen nehez Mo-n es a legtobb amcsi, meg aki nem el tul jol, az is SOKKAL jobban el, mint a magyarok tobbsege.


Az utcan sokszor elofordul, hogy mosolyognak, idegenek leszolitanak. A multkor a kasszanal a no elottem megdicserte a ruhamat es kerdezte hol vettem es elkezdtunk dumalni.

Legutobb mentem egy no utan es megcsapott a parfumje es leszolitottam, hogy mit hasznal.

Lattam olyat, hogy idos bacsi bajlodik a kocsijaval es egy vadidegen odament segitseget nyujtani. A piros lampanal allva atnezek a masik autosra es ramosolygok es vissza mosolyog.

Ezt a fajta kozvetlenseget sajnos nem, vagy csak nagyon ritkan tapasztaltam Magyarorszagon :(

ja, a valaszom a kerdesedre igen, szeretem az amerikaiakat :)

2013. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!