Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Általános 6. -ba járok és...

Általános 6. -ba járok és nekünk kell eldönteni hogy hova mennyünk osztály kirándulásba baranya megyében kéne valami jó hely ami olcsó. Várok linkeket is.! Hova mennyünk?

Figyelt kérdés
előre is köszi :)

#osztkind
2013. jan. 24. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem találtam.semmi jót.!!
2013. jan. 24. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor lesz a kirándulás? Ha már strandolós időben, akkor Harkány, Orfű, Siklós mind szuper, na meg Siklóson ott van a vár is, amit meg lehet nézni, plusz ajánlom a nagyharsányi szoborparkot is, én gyerekkoromban imádtam oda járni. (ez lenne az: [link] )

Ezekhez a helyekhez mind közel van Pécs is, ha már itt jártok, akkor érdemes ellátogatni a megyeszékhelyre szerintem, bááár, Mohács is jó hely, mondjuk én azt főleg tél végén szoktam csak látni, amikor a busójárás van, de nyáron se rossz.

Árakat sajnos nem nagyon tudok mondani, gondolom csoportos kedvezmény a legtöbb helyen van. Annyi még, hogy ha már strand, akkor Orfűn van szabadstrand, ott a tó, fél Pécs oda jár fürdeni (mármint a fiatalabbak fele), bár az is igaz, hogy ha nem tud mindenki úszni, akkor nem ajánlom, mert mély a víz, a part mellett is épp csak kint van a fejem, de pár méterrel arrébb már nem ér le a lábam.

Szállást gondolom megoldjátok kollégiumban, legalább is amikor én voltam iskolás, mi mindig koliban aludtunk.

De most jut eszembe, voltunk mi osztálykiránduláson megyén belül, Óbányán, kulcsosházban aludtunk, nagyon nagyon jó volt, kirándultunk, szalonnát sütöttünk, stb. Ja, meg Orfűn is voltunk, amit ugye már említettem, na ott meg van kemping, ott sátrazni voltunk talán negyedikes korunkban ha jól emlékszem. Meg ott is azért nem csak a strand van (amúgy sem csak a tó van ott, van rendes strand is, bár azt nem mondanám annyira olcsónak), lehet ott is kirándulni.

2013. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi..csak amiket mondtál azokhoz közel lakunk(pár km.) és mindenki látta de óbánya az jó ötlet :)
2013. jan. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!