Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmondjam vagy ne mondjam?

Elmondjam vagy ne mondjam?

Figyelt kérdés

A régi barátnőm új pasija füvet szív.Ezt ő nem tudja.Én úgy jöttem rá, hogy feltörtem a csávó facebookját és ott olvastam egy beszélgetésüket egy másik sráccal.A kérdés: elmondjam-e hogy facebook feltörés árán tudtam meg, hogy füvezik vagy ne mondjak semmit? Egyszer már számon kérte a volt nőm, hogy feltörtem-e a facebookját? Persze tagadtam.Ha most elárulom, akkor lebukok, viszont megtudja az igazat, amit nem is sejt.Nem gyerekek vagyunk, ő 37 a csávó 39.Az exemnek van egy 15 éves lánya, leginkább őt féltem, mert jó nevelésben volt része, nem szeretném ha egy ilyen füves lenne a közelébe.

Ugyanakkor kíváncsi vagyok arra is, ti mit szólnátok, ha az excsajom helyébe lennétek? Mármint hálásak lennétek, hogy elmondtam vagy mi?Nem így akarom visszaszerezni, nem ilyesmire gondoltam, csak mondjuk egy "köszönömre". Remélem érthető voltam


2013. jan. 23. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
duplán kiakadna, mert feltörted a facebookját a csávókámnak, és még füvezik is. inkább ne mondd el...
2013. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg névtelenül értesíteni. Semmiképp ne mondd meg hogy feltörted a facebookját, azzal örökre elásnád magad. Csak írj egy levelet névtelenül, hogy bizonyos forrásokból úgy értesültél, hogy ez meg az van. Így nem fog tudni a disznóságodról, és mégis fény derül a füvezésre.
2013. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

ha szereted és fontosabb mint a büszkeséged, akkor igen mondd el neki! ha elsőre nem is hiszi el, úgyis jobban fog figyelni.

ha nem szereted már akkor én nem mondanám el.

2013. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

20:55-nek

"ha nem szeretem ne mondjam el"

A lányát féltem, mert különleges: zenében,sportban, tanulásban ott van a toppon.

Amúgy szeretem még.

2013. jan. 23. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
rosszul akarod csinálni. lépj be akkor megint a csávókám facebookjára, és fotózd le azon a helyen, ahol van a "füvezésre utaló jel" . csinálj valami email-t és küldd,el neki a képet szöveges üzenettel. kész
2013. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

már nem tudok belépni mert megváltoztatta a jelszavát

és még nem jöttem rá az újra:-)

2013. jan. 23. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor jöjj rá, és ótán :P
2013. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és az exem helyébe mit szólnátok?
2013. jan. 23. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!