Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell lenézni ha egy...

Miért kell lenézni ha egy lány is eljár néha kocsmázni, főleg ha nem is issza le magát, csak 1-2 sört iszik meg? 19L

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 18:38
 1/6 anonim válasza:

Nem nézik le, sőt ez ma már menő...


Ha valaki pedig lenézi az rosszul teszi főleg ha tényleg csak 1-2 sör megy le...

2013. jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a nővéremtől kaptam meg hogy egy büdös k*rva vagyok,bár gondolom van hozzá köze hogy rockkocsmába megyek ő meg a rockereket alapból drogos sz*rnak nézi(úgyhogy engem is-.-),és valahogy nem érti meg hogy a tetoválás és rock nem azt jelenti hogy valaki sz*r ember,sőt...
2013. jan. 22. 14:19
 3/6 anonim válasza:

Igazság szerint én sem bírom a rockereket de nem ítélem el őket mivel ugyanolyan emberek a szemembe mint a többi még nem tesznek semmi olyat ami nekem nem tetszik.

Én is eljárok kocsmázni haverokkal úgy hogy csak én vagyok velük egyedül nő és mégse szól meg senki sőt még én azt se mondhatnám hogy 1-2 sört iszok meg mert azért sosem úgy érek haza mint ahogy elmentem.Szóval nem kell itt elítélni senkit.Ha valakinek nem tetszik meg mondja meg utána meg fogja be. =)

2013. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nézi le a rockereket?? Ők a LEGJOBB arcok!:D Velük lehet a legjobban hülyülni:P és ők rendes zenét hallgatnak, nem pl techno-t vagy vmi disco-s sz*rt!

ROCK AND ROLL FOREVER !!!!!!!! \m/

2013. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok

a tetkó meg szerintem tök jól néz ki:D

ha vkinek nem tetszik, ne is törődj vele! a lényeg h neked igen és te így jól érzed magad:))

16/l

2013. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ezt én sem értem,nővérem kicsit gyökér:D

am meg volt olyan megjegyzése hogy az összes állatkínzó rocker,ami k*rvára nem igaz.

Meg f*szom,a párom is rocker,piál,koncertekre jár,de meglát egy kiscicát vagy egy kisnyulat teljesen elolvad,hogy milyen aranyosak.

2013. febr. 1. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!