Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak neki ajándékba, ha...

Mit adjak neki ajándékba, ha már mindene megvan?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek most lesz a születésnapja, és szeretnék neki adni valamit aminek mindenképpen örül, és nem túl drága (max 4-5ezer Ft). A gond az, hogy neki tényleg mindene megvan.. szereti a pandákat, bon jovit (persze az összes album és koncert dvd megvan neki). kreatí, csináld-magad ötletek is jöhetnek

2013. jan. 20. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Közös élmény? Mozi, állatkert, síelés, etc..
2013. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Eunomia válasza:
Porcelánfilccel kidíszíthetnél egy bögrét, vagy összeállíthatnál neki egy kis füzetecskét, amibe fényképeket, kis emlékeket ragaszthatnál. Vagy még nagyon jó ötlet, ha egy befőttesüvegbe (ládikába) kis cetliken idézeteket raksz, az év minden napjára. Esetleg dobhatsz bele egy két dolgot amire "szüksége" lehet: apró, hajgumi, cukorka...
2013. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ranika válasza:
nekem is sokszor meggyűlik a bajom az ilyesmivel. de szerintem ilyenkor a legjobb a saját magad által készített dolgok. nem feltétlenül azt mondom, hogy papírt hajtogass, vagy éppen rajzolj, hanem szerintem nagyon jó egy kis "dokumentumfilm". ez alatt azt értem, hogy csinálhatnál egy videót, amiben közös videók képek mennének végig, és berakhatnál valami olyan zenét alá, ami egy emléket jelent nektek. hanem igazán tudsz egyedül ilyesmit csinálni, kérd meg egy felnőtt segítségét. vagy esetleg a youtube-n szoktak fent lenni ehhez kapcsolatos segítő videók.
2013. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!