Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki betegesen gátlásos,...

Ha valaki betegesen gátlásos, hogyan jusson szeretethez vagy testi "dolgokhoz"?

Figyelt kérdés
Én egy szorongás miatt eléggé bezárkózott fiatalember vagyok.Nem vagyok nyomorék vagy ilyesmi és vannak akik jóképűnek tartanak.Már ott tartok hogy prostikat nézegetek a neten és próbálom kitalálni abból amit magukról írnak,hogy mennyire lennének elfogadóak egy ilyen nem teljesen komplett emberrel.Láttam a tévében,hogy hollandiában az állam is támogatja a testileg magatehetetlenebbeket a bordélyozásban.Én ezt persze nem várom el,de jó lenne tudni egy olyan lányról aki bevállalna.Energia nélkül nem megy az élet,még ha olyan szar is,mint az enyém.

2013. jan. 19. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak úgy találsz ilyet ha megkérdezed őket..biztos találsz majd,pénzért durvább dolgokat is megcsinálnak.
2013. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Uralkodj Magadon, szedd össze Magad ,és próbálj ismerkedni!
2013. márc. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hy!

Felesleges prostihoz menni.Voltam már Én is egynél de egy normális nővel nagyobb élmény...

Felesleges szorongani mert nagyon sok lány kapható mindenre és a mai nők egyre pervberzebbek,szal vannak dolgok amik miatt nem kelll aggódnod.Mégvalami:A gátlásodat tudod oldani egy kis alkohollal.És ne parázz az elutasítástól,mert ezen mindenki átesik párszor,de ha nem probálkozol nem is történi semmi!Szal emeld meg a segegd és menj csajozni,bulizni,élni!Tegyél érte valamit!!!

2013. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!