Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van abban igazság,...

Szerintetek van abban igazság, hogy a művészek között sok a biszexuális?

Figyelt kérdés
Sokan azzal indokolják, hogy a művészek mindenre nyitottak.
2013. jan. 16. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem lehet benne valami. Én inkább fordítva mondanám, de minden előítélet nélkül! A biszexuális emberek nyitottabbak, más az ízlésük, és sokkal inkább metroszexuálisabbak, mint a heterok (ez a metroszex. fogalmat remélem nem kell tisztázni, és senki ne keverje a biszexszel!), emiatt igényesebbek. Jobban figyelnek öltözködésre, kinézetre stb. És nyilván kifinomultságuk a művészetben is megnyilvánul. Kicsit olyan ez, mintha egy picit női szemmel is látnák a világot, nem csak férfi.
2013. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs
2013. jan. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet boncolgatni, hogy a szexuális hovatartozás és nyitottság hogyan függ össze a művészettel, de azt nem értem, hogy az igazság hogy jön ide.

Jól értem, szerinted igazságtalan, hogy aki konzervatív hetero, az kisebb eséllyel lehet művész? Ami amúgy szerintem nem is igaz.

2013. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan veszed ezt. Az csak a biszexuális egy csoportjának a kifogása, hogy azért az, mert művész. A művészetnek ehhez semmi köze.
2013. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Ugyanolyan arányban van köztük biszexuális, mint a "normál" társadalomban, a különbség az, hogy ők jobban felvállalják, mint az 500 lelkes faluban vagy a kisvárosban élők, akiket a konzervatív, zárt közösség elítél.
2013. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem van benne igazság! Én egy művészeti iskolába járok és sok ilyen emberrel találkoztam már. :)
2013. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!