Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az igazság Alföldiről? Jól...

Mi az igazság Alföldiről? Jól eltették az útból hamis szavazással? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

a legdurvább, hogy


1, több szavazat volt, mint ahányan voltak

2, állítólag szerencsétlen Törőcsikre fogják, h ő nyomkodott kétszer :)

3, az új meg naná mást se hangoztat csak h minden mű át lesz itatva a nemzeti érzelemmel és a hazaszeretettel ... agyrém na.

4, a szavazók közül többen is az új alkalmazásában állnak, na ez se piskóta, azaz még jó h nem mernek ellene szavazni


Azért ez 4 kemény tény, elég nehéz kimagyarázni, csak az a kérdés, hogy tényleg ennyire hülyének lehet nézni a népet?


Mit gondoltok? ez eleve lejátszott meccs volt vagy van aki tényleg elhiszi még, hogy ez rendes szavazás alapján ment?



2012. dec. 17. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. két éve mindenki tisztában volt azzal, hogy Vidnyánszky lesz a Nemzeti igazgatója. Az egész pályáztatás pusztán néphülyítés volt.

Egyébként mit vártál? Akiket kinevezett Vidnyánszky azok most kinevezték őt. Kéz kezet mos...

2012. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ez kész ,,,

azt tudtam h el akarják tenni, csak nem gondoltam h ennyire nyíltan pofátlanok lesznek, azt hittem, valami jobb verzióval állnak elő, de ezek szerint még ehhez is hülyék :)

2012. dec. 17. 20:16
 3/9 loupsolitaire ***** válasza:
Ne haragudj, nem kötekedés, de egy NEMZETI színházban miért agyrém, ha a művek át vannak itatva nemzeti érzelemmel, hazaszeretettel?
2012. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

jaj mert ez már annyira fárasztó :( mióta ezek vannak, itt minden annyira nemzeti h bele halunk ... de ha még határon túli is lenne az illető, lehet h szavazás se kellett volna.

a másik meg h eddig miért nem volt nemzeti akkor?

a harmadik meg h aztán a kérdésre h mégis mi a nemzeti, na nem igazán tudott válaszolni, szal olyan tök jól hangzik, csak valaki magyarázza már el egyszer, hogy van az h pl egy mű amolyan nemzeti érzelmesen van rendezve vagy sem ...

2012. dec. 17. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az agyrém, hogy egy demokráciában valaki saját magát nevezi ki igazgatónak.
2012. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos a nemzeti értékeket fogja képviselni a helyettes és a szóvivő is. Amikor éppen józanok...

De legalább a debreceniek örülnek.

2012. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de tényleg igazából magát nevezte ki, az nem semmi na :D
2012. dec. 17. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy "mi az igazság Alföldiről", de azt igen, hogy sokan nem értették meg mit akar. Egyébként sok mindenben nem értek egyet vele világnézeti kérdésekben, de tudom róla, hogy amit a színházról gondol, az hatalmas dolog. Sajnos sokan megkritizálták őt úgy, hogy nem látták a rendezését, nem ismerik a véleményét. Olyan ismerőseim átkozzák, akik soha nem jártak színházban vagy maximum pár általános iskolás és középiskolás színházi élményük volt.


Szerintem az a szomorú, hogy ebben az ügyben politikai döntés született és nem a szakmai minőség számított. Voltak hibái is, de szerintem méltánytalan ami vele történt. Sok mindenben nem értek egyet vele (nagyon nem), de az utókor színháztörténelmi műveiben Alföldi neve nagyobb eséllyel lesz benne, mint az utódjáé.

2012. dec. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nézd, sztem mindenki tudja, miért tették el az útból, aztán ez félig politikai ok, félig meg nem (vagyis ez a másik fél is félig az :D)

de tény ami tény, teltházas darabjai voltak, a színészek csípték őt, hát elég durva dolog h ma magyarországon ha meleg vagy, akkor sok jóra ne számíts, mert elég hamar eltesznek az útból, és ez igazából az élet legtöbb területén így van ... tudnék mesélni

2012. dec. 20. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!