Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a melegekről?

Sophiea kérdése:

Ti mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés
Én teljes mértékben elfogadom őket, de kíváncsi vagyok, hogy vannak ezzel mások.

2013. jan. 10. 21:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Egy kis gyorstalpaló:

meleg - férfiakhoz vonzódó férfi

transzvesztita - női ruhákba öltöző férfi, aki nem feltétlenül meleg

transzszexuális - ellenkező neműnek érzi magát, mint a biológiai teste (itt a megnevezési irányokkal szégyellem, de én is bajban vagyok)


És ezek nem külön dolgok, nem képeznek átmenetet.

2013. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%

transzszexuális - ellenkező neműnek érzi magát, mint a biológiai teste (itt a megnevezési irányokkal szégyellem, de én is bajban vagyok)


transzexuális férfi, akinek női nemi szervei vannak, de férfiként azonosítja magát


transszexuális nő, akinek férfi nemi szervei vannak, de nőként azonosítja magát


homoszexuális transzexuális férfi, akinek női nemi szervei vannak, de férfiként azonosítja magát és férfiakat szeret


heteroszexuális transzexuális férfi, akinek női nemi szervei vannak, de férfiként azonosítja magát és nőket szeret


homoszexuális transzexuális nő, akinek férfi nemi szervei vannak, de férfiként azonosítja magát és nőket szeret


heteroszexuális transzexuális nő, akinek férfi nemi szervei vannak, de nőként azonosítja magát és férfiakat szeret


az átmenetet meg úgy értette, hogy a szexualitásnak több foka van, általában 7es skálát szoktak használni, a 7es a 100% homo-, a 0 a 100% heteroszexuális.


és meg kell különböztetni érzelmi és testi vonzalmat is.


van még kérdés? :D

2013. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

Tény, hogy a felvonulást sok meleg se helyesli, de az a baj, hogy ha egy meleg megemlíti, hogy szerelmes a barátjába, akkor mindenki a szexre gondol. Sokaknak szinte elképzelhetetlen az a gondolat, hogy két férfi szerelmes lehet egymásba. Ha ezen túltennék magukat akkor tudnák, hogy milyen rossz tud lenni, ha az ember a párjával nem mehet kézen fogva az utcán.


Egyébként én meg az ilyentől vagyok rosszul: [link]


:D


23 meleg F.

2013. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%

23:10 Köszönöm! :)

Ezek szerint jól tudtam a megnevezéseket, de nem mertem leírni, mert nem voltam benne biztos...

A képről meg... hát igen, a világ a pénz körül forog...

2013. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Salx Narval ***** válasza:
58%
Kedves kérdező, nem egyszerű dolog igazságosan dönteni, a házasság és gyermekvállalás kérdésében. A házasság kérdésében, talán lehetne rugalmasabb a törvényhozás, hiszen ezek a párok saját elhatározásukból, együtt élnek, Meg lehetne adni a lehetőséget, hogy törvényesen tehessék. A gyermekvállalás, már keményebb dió, ott ugyanis a gyermekek érdekeit kell szem előtt tartania a törvényhozóknak. Az általad említett példa is igazolja, hogy nem megengedhető törvényes kereteken belül, egy gyermeket, előítéletekkel teli környezetbe helyezni. Ha engedélyeznék, attól még a gyermek életét megkeserítenék az őt ért atrocitások, ez akár maradandó lelki sérüléseket is okozhat. Tudom én, hogy vannak meleg párok, akik jobban nevelnék, szeretnék, a vállalt gyermeket, mint némelyik család és azt is, hogy csonka családban is élnek gyermekek, de a gyermekek érdeke azt kívánja, hogy a lehető legjobb környezetet és családképet biztosítsa számukra a törvény. Van itt még egy probléma, sok melegnél a bukisval is gondok vannak, ami a morális gondolkodást és viselkedést is gátolják. Megoldást jelenthetne az egyéni elbírálás, de a társadalom előítéletén, ez sem változtatna sokat. Azt hiszem ez a kérdés, jó ideig nem fog megoldódni, hiszen ki döntené el, hogy kiknek lehet gyermeket vállalni, kiknek nem és hol a határ. Szerintem egy normális gondolkodású meleg pár, akkor sem biztos, hogy vállalná a gyermeket, ha lehetővé tenné a törvény, féltve őt az előítéletektől. Egy biztos, a kérdéssel foglalkozni kell, talán az utánunk jövő generáció, már rugalmasabban áll a dologhoz.
2013. jan. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utolsó válaszolónk: én is remélem, hogy a következő generáció már rugalmasabb lesz ezekben a dolgokban. Néhány meleg annyira megérdemelné, hogy legyen gyereke. Olyan gyereke akit nem ítél el a társadalom a szülei miatt. Remélem ezt majd előbb utóbb a törvényhozó szervek és a homofóbok is belátják. :)
2013. jan. 12. 16:31
 17/20 anonim ***** válasza:
26%

A magánéletét mindenki tartsa a négy fal között, otthon. Nem azért van, hogy mutogassuk!


A nyalakodás nyilvánosan undorító, tök mindegy, hogy hetero, vagy meleg csinálja.

2013. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Rendben, mindenki tartsa a négy fal között, de akkor a heterók se beszéljenek a párjukról, meg a randijaikról. Mert már az is magánélet!
2013. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szerintem, mindenki beszélhet a magánéletéről, de csak a megfelelő embereknek. Egy meleg pár is ugyanolyan aranyos csókolózás közben mint egy hetero. Mindenkinek joga van kifejezni a szerelmét a másik iránt, de persze csak kulturáltan. Köszönöm a válaszokat mindenkiinek!
2013. jan. 13. 13:54
 20/20 anonim ***** válasza:
21%
Tévedés. Azok között, hogy v.ki megemlít, kitálal, vagy megmutat, ÓRIÁSI különbségek vannak!
2013. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!