Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a melegekről?

Sophiea kérdése:

Ti mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés
Én teljes mértékben elfogadom őket, de kíváncsi vagyok, hogy vannak ezzel mások.

2013. jan. 10. 21:06
1 2
 1/20 anonim válasza:
96%
Én is elfogadom őket nem nézek rájuk rossz szemmel soha!
2013. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy aki szidja őket annak konkrétan mi bajuk velük. Szerintem két helyes pasi együtt nagyon jól néz ki....
2013. jan. 10. 21:17
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Alapjában véve semmi bajom a melegekkel, ugyanis úgy általában nem érdekel, hogy ki kivel bújik ágyba. Ugyanakkor a meleg büszkeségi felvonulástól kinyílik a bicska a zsebemben, valahogy taszít az egész felvonulás. Én se hangoztatom az utcán vonulva, hogy a másik nemet szeretem.
2013. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Elfogadom hogy vannak melegek, soha nem is zavartak, de sajnos nem vagyok képes másként tekinteni rájuk mint akiknek valamilyen fogyatékosságuk van. Kicsit olyan probléma ez számomra, mint amikor egy rokkant ember próbálja bebizonyitani, hogy valójában nem is hiányzik neki semmi az épek világából. Értem a helyzetét, és tudom hogy neki ez így jobb, de objektíven sajnos nem tudok azonosulni vele.
2013. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Salx Narval ***** válasza:
69%
Ha kulturált ember módjára viselkednek, természetesen elfogadom. Mondjuk a többi embert is ez alapján ítélem meg. Az ilyen magamutogatós, seggriszálós, fajtától, viszont hányingerem van.
2013. jan. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

Nézd, nekem férfiként a leszbikusokkal semmi bajom, pontosítok, az az egy bajom van pl. egy szexi leszbikus párral, hogy nem fognak soha velem ágyba bújni! :)

Na de a viccet félretéve.


Férfiként egy leszbikus pár nekem nem olyan vérlázító látvány, mint egy meleg férfi pár. Nyilván ha nő lennék ugyanilyen gondolkodásmóddal, akkor fordítva éreznék.


Ha nem tudom, nem látom egy emberen, hogy meleg, a viselkedése és a külseje alapján, akkor nem zavar, vagyis ha nem szembetűnő, hogy buz|san öltözik, viselkedik, beszél mozog stb. de mondjuk valahonnét mégis tudom, hogy meleg, akkor még nem zavar, csak akkor zavar, ha hivalkodik vele.


A melegek gyereknevelését nem támogatom, a házasságukat még elfogadom, de mivel konzervatív nézeteket vallok, azt sem tudnám könnyen megemészteni, de nem rám tartozik.


A leginkább akkor akadok ki, ha ilyeneket látok, ilyen látványtól viszont undorodom, és felfordul a gyomrom:


[link]

[link]

[link]


[link]


[link]

2013. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

"de mondjuk valahonnét mégis tudom, hogy meleg, akkor még nem zavar, csak akkor zavar, ha hivalkodik vele"


Vagyis, ha megemlíti az élettársát, az már hivalkodás?

2013. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

Nem, ha megemlíti, hogy együtt él valakivel, attól még nincs vele bajom.

Az a gáz, ha nem férfiként viselkedik vagy él.

Nem értek hozzá, hogy hol a határ a transzfesztiták és a melegek közt, bizonyára van erre a szakirodalomban valami infó.

A lényeg, hogy ha nőiesen viselkedik egy férfi, abból adódóan hogy meleg, és / vagy úgy is öltözködik stb. azt nem bírom elviselni, az már nagyon irritálna.

Lehet megharagszanak ezért rám a melegek, de tényleg, ha egy férfi nőiesen viselkedne előttem, onnantól kezdve nem vagyok képes sem nőnek sem férfinak tekinteni, de még egy átlagos melegnek sem, onnantól kezdve komolyan sem tudom venni mint embert. :(

2013. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
határ a transzvesztiták és a melegek közt? ez nem egy átmeneti skála
2013. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez maga az előítélet! Mi az, hogy akkor elfogadod, ha nem mutogatja magát? Ha egy meleg pár csókolózik az utcán az undorító, ha egy hetero az milyen romantikus. Én az ilyeneket sajnos nem tudom megérteni. Szerintem a meleg pároknak is joguk van a házassághoz és a gyerekneveléshez egyaránt, csak sajnos a gyerekek sorsa nem lesz valami jó, sok atrocitás fogja őket érni. :(
2013. jan. 11. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!