Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Beengednek így suliba?

Mesi_96 kérdése:

Beengednek így suliba?

Figyelt kérdés

Skinhead lány vagyok. Acélossal beengednek gimibe ?

semmi több extra


2012. dec. 30. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Más egy sima bakancs és más egy "rocker" (bocs nem értek ehez a stilushoz) bakancs... Plussz ha egy lány kopasz már szerintem azt sem nézik jó szemmel... "


Nos, ha nem értesz hozzá, akkor szerintem nem kellene ide írnod :) A skinhead lányok nem kopaszok, az "rockerbakancs" pedig általában egy sima acélbetétes bakancs, ami akár még apádnak is lehet otthon melóhoz.

2013. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de skinhead az nálam a bőrfejűt jelenti, magyarul semmi haj nincs a fején. Attól, hogy nem értek a stilushoz, hogy a rock ezer ága közül melyiket képviseli az az én hibám..de a leírása alapján ez jön át..


Kopasz lány fekete nagy bakancsba.. Nem épp egy gimibe való.

2013. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy nincs semmi extra.

Csak acélosról beszéltem..

2013. jan. 1. 20:19
 14/15 anonim ***** válasza:

"Már ne haragudj, de skinhead az nálam a bőrfejűt jelenti, magyarul semmi haj nincs a fején."


Még a fiú skinheadek sem feltétlenül teljesen kopaszok, a lányok meg kb soha.

2013. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem simán bemehetsz. Gimibe járok, ofőnk egyszer mesélte, hogy egy diákja (fiú) is ilyen bakancsban járt, ráadásul a haja fele piros, fele lila volt...
2013. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!