Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A csaladomat ez miért zavarja...

A csaladomat ez miért zavarja annyira ha abban lelem örömöm hogy folyton visszaviszem a boltokba az árukat cserélgetem visszakérem az árát? És mindig az új árukra vadászom de csak 1x akarom hordani és már nem érdekel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 23:40
1 2
 11/20 anonim válasza:
91%
Én nagyon szerettem volna egy mestergitárt, 7 évig spóroltam rá. Hazahoztam, imádom; akkor minek vigyem vissza?
2012. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Te beteg vagy. Erről le kell szoknod, nem normális viselkedés. A bolt nem csereüzem, ne használd arra, amire nem való. Neked a facebook csere-bere oldala való, ott kedvedre cserélgethetsz, akár hetente is, mert az azért van. A bolt meg nem.
2012. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Missi_Key ***** válasza:
2%

ezzel semi baj nincs, leleményes vagy. de mosd ki.. mert ha véletlen olyan helyen tárolták ahol vegyszerrel érintkezett akár komoly bajod is lehet, nézz meg egy dr. haus részt :P


gondolom az a bajuk h ők nem merik megcsinálni, és tudat alatt irigyek, vagy h ők is tudják h ki kén mosni.

2012. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Te baromira ráérhetsz.
2012. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Én vette egy csizmát és egyszer volt a lábamon a varrás kiszakadt és beereszti a vizet. Ma vittem vissza a New Yorker-be úgy, hogy anyám unszolt, hogy vidd vissza. Nekem még akkor sincs pofám visszavinni ha baja van. Amúgy kereskedelmet tanulok szóval ne gyere fel semmilyen kitalált sz.ar szöveggel. Nagyon sok ilyen Zara, Bershka, Stradivarius meg hasonló kaliberű helyeken azt amit visszavisznek nem is lehet kitenni. Nem törvény van rá, de a vezetőség így döntött higiénia és egyéb más okokból a bolt hírnevének megőrzése érdekében. És mivel te visszaélsz azzal, hogy visszaveszik a ruhát és egy árán kitudja hányat veszel gerinctelen vagy szerintem. Pontosan ezt látja benned a családod is.
2012. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon el vagy tévedve, mert amit te művelsz, rosszabb, mint a lopás: emberek, szervezetek szándékos átverése, amit művelsz, a legaljasabb dolog, ami csak létezik ezen a világon. Neked talán csak játék, mert szart sem tudsz az élertől, gőzöd sincs, milyen megdolgozni valamiért, milyen nap mint nap gürizni azért, hogy előteremtsd a napi betevőt a családnak. Egyszer remélem, kikerülsz ebből a rózsaszín burokból, és csak remélhetem, hogy nem fog nagyon fájni az ébredés. Az ostobaságodra fogom az egészet, mert ilyet normális ember nem csinál. Orvosi segítségre lenne szükséged...
2012. dec. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azt remélem tudod,hogy ezt nem csak te csinálod,az a ruha amit felveszel mosatlanul elötted sok emberen volt+ akik cak próbálják.


Arról nem is beszélve,hogy ezek a ruhák teherhajókón és kamionokon érkeznek, egymásra dobált dobozokba patkányok társaságában,a márkásak is nem csak a kínai...

Nagyon sok ruhaüzletben az eladók kesztyűbe pakolják ki az árut,nem véletlenül.

2012. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem a rosszat kell hasonlítgatni a még rosszabbhoz, hogy megnyugodjon a szíved. Attól, hogy ők lopnak, neked nem kellene ezzel példálózni.
2012. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
anyám nagyon durva vagy, komolyan léteznek ilyen beteg emberek?!! honnét jöttök? :D
2012. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Elmondok egy titkot: normális ember nem szereti visszavinni az árut és visszakérni az árát, mert mindkét félnek egy kellemetlen dolog visszavonni egy üzletet, ami megköttetett.

Normális embernek az is kellemetlen kissé, ha selejt (!) árut kap és jogosan (!) kell visszakérnie az árát. Velem is előfordult, neten rendelt dologgal és akkor is kellemetlen volt, ha az eladó elismerte a hibát...


Gondolom neked a "becsület", meg a "szavát adja", meg az "üzlet megköttetett" kifejezések semmiféle jelentéssel nem bírnak.

2013. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!