Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kötelező olvasmány még...

Miért kötelező olvasmány még mindig a Kincskereső kisködmön?

Figyelt kérdés

Amikor gyermekként végigszenvedtem ezt az olvasmányt arra gondoltam, majd ha nekem lesz gyermekem annak már majd nem kell ezt a lehangoló írást elolvasni mert már biztos más gondolkodású lesz a pedagógus társadalom és végre rájönnek mit is érdemes olvastatni a gyerekekkel.

Jelentem nem így van. Miért nem lehet legalább választani 3 vagy 4 olvasmány közül? Miért 1 a kötelező? (Mielőtt még tanulatlannak tűnnék, azért elmondom, hogy van diplomám.)


2009. aug. 24. 22:26
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Nem kellene ennyire általánosítani, nekem például igenis tetszett annyi idősen is a Kincskereső kisködmön. Bár még nem egyedül olvastam, hanem otthon felolvasták nekem esténként. Valamelyik hozzászóló azt írta, jobb gyerekeknek a Vuk - nekem pontosan a Vuk és a Bambi voltak nehezebbek és unalmasabbak az alsós kötelezők közül.

Felsőben a mindenki által dicsért Pál utcai fiúk vette inkább el az életkedvemet... azóta sem szeretem azt a regényt.


22/L

2013. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!