Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bosszúság! Éppen ma? Tudnál...

Bosszúság! Éppen ma? Tudnál gyorsan segíteni?

Figyelt kérdés

Sony DSC-HX10V típusú digitális fényképezőgépem

zoom optikája nem húzódik vissza. Így képeket sem készíthetek. Mi a teendő ilyenkor?



2012. dec. 25. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
elemcsere?
2012. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Próbáltad már,hogy mi történik,ha az akkumulátort kiveszed,majd visszateszed?Ha ez sem segít,próbálj meg kézzel,kissé rásegíteni a motornak,miközben a zoom negatív gombot lenyomva tartod!

2012. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek. A gép litium akkumulátorral működik, nem elemes. Másodiknak: Kivettem az akkumulátort, visszatettem, de most meg már be sem tudom kapcsolni a gépet. Bőven volt még az akksiban erő /útközben fényképezgettem/, de a pechhez még hozzájön,hogy nem találom a töltőt sem. Bár még nem kellene feltölteni. Most mi lesz? Van még ötletetek? Nagyon várom.
2012. dec. 25. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap romlott el. Be se kapcsol. Tanácsot adni nem tudok, de gondoltam elmondom, hogy nem vagy egyedül...
2012. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott, de megpróbálom kicseréltetni a gépet. Olyasmit tettem, amit nem szabadott volna. Rátettem töltőre és egy pillanatra bekapcsoltam, majd azonnal ki is kapcsoltam. És látom ám, hogy a zoom visszahúzódik. Most töltőn van, /mert közben előkerült a töltő is/ bár még csak a töltés negyede volt elhasználva. Ezek után már nem bízom ebben a gépben.
2012. dec. 25. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!