Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány féle karaktert tudsz...

Hány féle karaktert tudsz gyorsan felsorolni ami az eszedbe jut?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy bárhol a világon de megtalálható pár hasonló stílusú mentalitású öltözködésű és kiállású ember akik hasonítanak egymásra. Például minden városba ha megyek szembejön velem

A hivatalnok "barna öltöny csíkos ing valami borzalmas nyakkendő lapos irattáska.


Szembejön velem A Kidobó " Fekete izompóló kopasz fej vastag fux dinnyecipelő kar.


Szembejön velem A Rocker " hosszú haj ,bőrkabát szakadtt kék farmer.


Szembejön a katona " Terepszínű ruha rövid tüske haj bakancs.


Szembejön az "Üzletember Fekete öltöny fehér ing színes nyakkendő lenyalt fazonírozott haj.


Szembejön a "Diszkós. divatfarmer tapadós póló géppel vágott szögbe állított haj márkás csuka.


Nőből 3 karakter ami szembejön velem A diáklány "mindíg csoportosan jár, folyton vihog. dukál hozzá színes táska és csak forgalmas úton fordul elő.


A bevásárlő feleség "általában biciklivel jár. 28as bicikli nagy kosarak tupír haj.


A plázacsajok. Szerintem ezt a kategóriát mindenki ismeri. :)


Szóval ezekkel a karakterekkel én minden nap találkozok. kihagyhatatlanul. Van más karakter is szerintetek amivel minden nap lehet találkozni bárhol?


2012. jún. 5. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja. A bugris. Ez a leggyakoribb. Bárhol rálelhet az ember. Ismertetőjegyei: Zokni-szandál, olcsó kabát, leleffenő cigarettavég, ócska poénok és duma.
2012. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ez egy kicsit általánosítás. Például láttam hosszú hajú kidobót is ahogy rövid hajú rockert is. Ezek csöppet általánosítás íze van:)


Kedves első válaszoló a bugrisnak nem azok az ismertetőjegyei. Rossz értelmező szótárad van. A bugris nem a divatmajom ellentéte.

2012. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak azok a fiatal nők és lányok, akik nem üzleti körben mozognak, de elegánsak, jó ízléssel öltözködnek.


Aztán vannak azok, akik ilyen török fazonú pamutgatyában és tornacipőben járkálnak, virágmintásak a cuccaik, és a tatyójuk is ilyen keleties, egzotikus stílusú. Termésekből, fa gyöngyökből készült kiegészítőket hordanak, hosszú a hajuk.

2012. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem itt senki nem általánosításról beszél, nem kell mindjárt az emberi jogok bíróságához szaladni... egyszerűen egy jópofa kérdés, ami próbálja valahogy rendszerezni az embereket.


én besorolnám a "pampogó öregeket" is, azok a nénik bácsik, akiknek soha nem jó semmi, szidják az országot, a bankokat, a fiatalokat, a buszsofőröket - szerintem mindenki látott már ilyet

2012. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!