Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálja mindenki az Emokat?

Miért utálja mindenki az Emokat?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt hallgatom hogy az Emo fiuk ratyik meg hogy festik magukat. Miért kell az Emokat folyton cikizni? Csak mert már rohadtul elegem van azokból akik cikizik az Emokat. Igaz, külsőre én sem vagyok Emo de lélekben igen és zavarnak a beszolások!!!

2012. dec. 25. 12:56
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
2. igen a legtöbb Emo zenét hallgat na és? Ezt talán tiltja a törvény?? 3. Képzeld az nagyon sok tehetséges Emo van. 2 Emo srác haverom tök jól énekel. Egy Emo csaj akit ismerek ő meg tök jól rajzol. Sokkal jobban mint az átlag. Ja és mindegyiknek szín 5-ös volt a félévije... Aszzem ezt nem ragoznám tovább
2013. jan. 24. 14:00
 22/30 anonim válasza:
Te meg tök jól írsz helyesen. :)))))
2013. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Egy emo sem tehetséges. Ha az lenne, már nem élne. Mind béna. Még az ereit sem tudja rendesen felvágni. Ne a suliba körzővel karcolgasd, mert ez csak feltűnési mánia. Menj haza, vedd el apád fejszéjét és csináld azzal.


Egyébként ezek a mai emok életképtelenek. Semmi nincs bennük, ami arra utalna, hogy bármi problémájukat meg akarnák oldani.


És igaza volt egy korábbi hozzászólónak. 14-16 évesen, de még 20 évesen sem tudnak semmit a "nagy világfájdalomról". Erre mondtad, hogy a többi fiatal sem? Ez így van, ők sem, de ők legalább nem játszák el a halálos fájdalmat, csak simán élnek és előre néznek.

2013. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Kérnék egy történelmi személyiséget aki emo volt.Ja,hogy nincs...De különben lehet bármi


-politikus

-TÉNYLEGESEN KIEMELKEDŐ művész (egy Salvador Dali,Pablo Picasso vagy valami hasonló mértékű)

-tudós (bármelyik tudományterületről)

-filozófus


Mondj bármelyik területről egyet és már változik a véleményem.De tényleg közismert legyen (minimum Magyarország szinten)

2013. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Ewii08 válasza:
Ja és akk mi van ha egy emo úgy beszél mint egy öt éves???Úgy beszél ahogyan akar nem? Mindent j betűnek ejt amit r nek kéne mondani!Én is úgy szoktam csak írni nem úgy szoktam de tessék :"szajoncukojka" nem érdekel ha cseszegetnek!
2014. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Ewii08 válasza:
Én nem vok emo de az leszek hamarosan!Elmondtam egy két barimnak nem örültek neki!És nem rájuk tartozik meg minden!Utálom amikor cseszegetik az emokat mert ez nem érvényes!!Mi sem cseszegetjük a hippiket baz....
2014. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

jól van, beszélj úgy, kit érdekel

'én cuki' és Ewii08 - mikorra tervezitek a gyógyulást ebből?

2014. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Ewii08 válasza:
Maradjál mert nagyon rád se tartozik "cuki"!Ne oltogassá!
2014. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Ewii08 válasza:
Amgy aki ismer fekete hajú írtó helyes emo fiút akk írjon!De csak 10, 11, 12, 13 éves legyen!
2014. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Ewii08 válasza:

És ne legyen anorexiás se kövér!! XD

(a fiú)

2014. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!