Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálja mindenki az Emokat?

Miért utálja mindenki az Emokat?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt hallgatom hogy az Emo fiuk ratyik meg hogy festik magukat. Miért kell az Emokat folyton cikizni? Csak mert már rohadtul elegem van azokból akik cikizik az Emokat. Igaz, külsőre én sem vagyok Emo de lélekben igen és zavarnak a beszolások!!!

2012. dec. 25. 12:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

te cuki! szerintem NEM utálják az EMOkat

- és ez az ő legnagyobb világfájdalmuk is egyben

2013. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nekem a te válaszod a világfájdalmam....
2013. jan. 9. 17:30
 13/30 anonim ***** válasza:
Hát vigasztalódj! cuki japánul: Hold
2013. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
az hogy a cuki japánul hold az hogz jött az EMOkhoz?
2013. jan. 11. 06:09
 15/30 anonim ***** válasza:

Csak egy jópofa humor volt az előző válaszoló részéről. Nem kell úgy felfortyanni minden cukiságon :)


Amiért nem szeretem az Emokat:

Mindig szomorúságot sugároznak. Az öltözködésükkel, a viselkedésükkel és lehangol a társaságuk. Ha valaki gyászol azt természetesen nem rakom ki az ablakon, de az gyászol és nem Emo.

2013. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

az emonak egyik szeme sír,

a másik haj

2013. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti köszön az értelmes válaszod. Utólsó ez egy nagyon béna poén volt ráadásul nem volt vicces.
2013. jan. 16. 06:50
 18/30 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akik nem álltak kétszer sorba, amikor a humorérzéket osztották.

Köszönöm az értékelést.

2013. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk állandóan valami apró (esetek kis részében ténylehg súlyos) dolgon akadnak fenn és ezt fújják fel a 100-szorosára .Egyszerűen hisztisek?A legtöbb ember pedig nem szereti a hisztit.


Hát meg ot van maga a züllötség is.Lehet engem médiabábnak nevezni (anak ellenére hogy már 2 éve nem nézek tv-t) de én még nem láttam nem energiaitalt ivó,alkoholizáló,füvező,cigiző emót.Mindedjik ezt csinálta edig,még ha csak egy másodpercre is láttam.Aztán ott vanak az ilyen közelebbi ismeretségben álló emók.Például volt emó osztálytársam.8-ig "élvezhettem" a társaságát és volt időm eléggé kialakítani egy képet.Az jöt le róla hogy elsősorban,minden intuíció,kreativitás,értelem,motiváció és fantázia hiányzott belőle.Egyszerűen egy 50 kg-os húsdarab volt akinek állandóan csak a fülhalgató zúgott a fülében.Semmi olyan tulajdonsága nem volt ami miatt megérdemelte volna a Homo Sapiens nevet (a sapiens azt jelenti hogy gondolkodó.na ezt nem csinálta).Egyszerűen szánalmasak.Semmi elképzelés a jövőjüket illetően,semmi valamiért való küzdés.Én például egy iszonyat agresszív családban nőttem fel ami tényleg analfabéta bunkókból állt.Ennek ellenére én képes voltam túltenni magam rajta és belebolondulni a természettudományokba.Jelenleg geológusnak készülök és célom egy tudományos karrier felépírtése.Az emók ezzel szemben olyanok mint egy állat:csak esznek,alszanak és tudja a fene mi lesz velük.Semmi olyan nincs bennük amit az emberi társadalom kiemelkedő jellemvonásnak tartana.De ennek ellenére ők egyenjogú tagjai akarnak lenni a közösségnek.És előttem szólók már leírták:Az egész életük csak egy múlandó idióta divat köré épül.

2013. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Lehet hogy neked ilyen ismerőseid vannak. Ez van. De 1 egy igazi Emo nem drogozik, iszik, dohányzik. És igen médiababa vagy
2013. jan. 24. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!