Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálja mindenki az Emokat?

Miért utálja mindenki az Emokat?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt hallgatom hogy az Emo fiuk ratyik meg hogy festik magukat. Miért kell az Emokat folyton cikizni? Csak mert már rohadtul elegem van azokból akik cikizik az Emokat. Igaz, külsőre én sem vagyok Emo de lélekben igen és zavarnak a beszolások!!!

2012. dec. 25. 12:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A legtöbben azért cikizik őket, mert a többség ilyen kis 14-16 éves fiú, hatalmas világ fájdalommal, holott fingjuk nincsen a világról.
2012. dec. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én megértem hogy te csak ilyeneket ismersz de nekem van egy csomo 18-19 éves Emo ismerősöm akik tök érettek. De mivel normális választ adtál ezért köszi
2012. dec. 25. 15:43
 3/30 anonim ***** válasza:
Na mert mondjuk 18-19 évesen annyira sokat tudnak a világról. Ugyan már.
2012. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Igazad van! Mintha te jobb lennél
2012. dec. 25. 16:22
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

Azért valljuk be, nem túl férfias egy 16-18 éves 40 kg-os fiú, aki még festi is magát, vasalja a haját, és óriási világfájdalommal rendelkezik. Legtöbbször csak egy divatot utánoznak, mivel fogalmuk sincs még az élet dolgairól.


Tulajdonképpen csak anatómiailag férfiak.

2012. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Hát nem mintha a többi 16-18 éves srác annyira férfias lenne. És itt nem csak az Emo boyokról beszélek. De igazad van egy nagy darab melák 6 kiló szörrel olyan szexy
2012. dec. 25. 19:07
 7/30 anonim ***** válasza:
76%

Próbáld meg egy kicsit kívülről szemlélni a dolgot. Nézz utána, milyen képet fest(ett) az emokról a média: mi ment a TV-ben, mit írnak az újságok. Fura ruhák, lányos fiúk, fiús lányok, homoszexualitás, lázadás (oké, ez nem új), AFC, Tokio Hotel, depresszió, világfájdalom, öncsonkítás - lehetőleg mindezt egy divathóbort miatt. Lehet, hogy ennek a 90%-a emeletes baromság, de ez az, amit az átlag ember a TV-ben lát, az újságban olvas és úgy ahogy van el is hiszi és persze ez alapján ítél meg. Elég jó magyarázat?


Egyébként meg kinek a pap, kinek a paplan. De igazad van, ettől függetlenül lehetnének toleránsabbak az emberek. Viszont ha már itt tartunk: a párom a szőrösebb a sokévi átlagnál (és igen, vonzónak találom). Szerinted nekem hogy esett az előző csípős megjegyzésed?

2012. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a megjegyzésért. Egyébként nem kell mindent elhinni ami a tvben van. Ja bocs. Csak annyi eszed van hogy utána se nézel de lefikázol valakiket. De ez a te szegénységi bizonyitványod. Ez van.
2012. dec. 26. 07:59
 9/30 A kérdező kommentje:
Basszus most vettem észre az elöző irást nem ide szántam. Bocsi csak 1 pasival vitázok 3 napja mert szidja az emokat. Aztán tegnap elött ő is felhozta a médiát most meg azt mondta a média sosem hazudik.. Na mindegy. Neked azt akartam irni hogy a 90 %-a tényleg csak kamu. Viszont a beszolásért bocsi. Az amit ide irtam az egy emokat védő rockernek ment. Őszinte legyek ez az oldal tök fura. Am bocsi a párod miatt.
2012. dec. 26. 09:39
 10/30 anonim ***** válasza:

Tőlem távol áll az utálat, engem úgy neveltek, hogy legyek toleráns és elfogadó. Az "emókat" sem utálom, csak az nem szimpatikus bennük, hogy tizenéves létükre, ahelyett, hogy élveznék az életet és kihasználnák, hogy gyerekek, eljátsszák a mártírt. Biztosan vannak olyanok, akiknek tényleg nehezebb a sorsuk, de a legtöbb átlagos kiskamasznak normális élete van, akkor meg miért kell "pózerkedni"?? Persze ez életkori sajátosság, majd kinövik. De pl. ez sem mindenkire vonatkozik, mert én meg 14 évesen lettem árva és mégis a sportba menekültem, nem pedig az érvágásba meg a hajfestésbe.

Összességében az a véleményem, hogy egy tizenéves legyen gyerek, ne pedig egy halálmadár.

2012. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!