Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van pár osztálytársam aki...

Van pár osztálytársam aki egész orán nem csinál semmit, otthon se tanul semmit, mégis 5-öst kap felelésre/dolgozatra. Hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Lehet hogy alapból ilyen az agyuk?én figyelek az órán,jegyzetelek,tanulok,mégis nagyon kevésszer szerzek 5-öst.(ha esetleg technikára épül írjátok le azt pls köszi előre is.)

2012. dec. 18. 16:45
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nekem,sajnos nincs elég lóvém most jó minőségű székekre... esetleg más tipp? :)
2013. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

hát egy kis masszázs tuti segít, fiatal vagy!

ha kicsit parább a helyzet, akkor sportkrémek vagy ilyen melegítős tapaszok is jót tehetnek, azok nem drágák :)

2013. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Izgi ez a melegítős tapasz!!! többet nyújt, mint egy krém?
2013. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

1: Tudtommal sokkal mélyebbre hat.


2: Nálunk is voltak ilyenek, de vagy azért, mert a tanár kedvencei voltak, vagy mert egyszerűen szivacsagyuk volt...

Légy te is magabiztos, és a tanár is másképp fog rád nézni! Sajnos gimnáziumban az osztályzat elég sok helyen "arcra" megy...

2013. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

sokkal jobb, mint krém!

nem büdi(bár ismerek oda aki szereti azt a fura szagot), nem ragacsos, nem kell várni amíg beszívódik és fincsi meleg jó sokáig :)

2013. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
tényleg jó a melegítős cucc! majd írj, ha kipróbálod!
2013. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
na esetleg van már eredmény?
2013. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

1) Próbáld megkérni az ofődet, hogy ültessen az első sorba (ha nem akar, mondd hogy nem látod a táblát vagy akármi), ott kevésbé fognak zavarni a többiek a koncentrálásban, a tanár közelebb lesz, könnyebb lesz rá figyelni és kérdezni tőle, sőt ő is jobban fog rád figyelni és ha látja az arcodon hogy nem érted, neked kezd majd magyarázni, tisztára mint egy magánórán.

Más dicsekvésével meg ne törődj, nem kell magadat másokhoz hasonlítgatni!


2) Nekem a nehéz iskolatáskától szokott a vállam fájni, majd lehet kipróbálom rá ezt a melegítős cuccot... ebből látszik hogy én is otthon tanulok...

2013. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!