Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet alternatív emberekke...

Hol lehet alternatív emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem interneten, hanem olyan helyeken ahol gyakran megfordulnak olyan emberek, akik nem átlagosak. Hallottam valami "gyár" néven becézett helyről, ahol állítólag ebm/goth/cyber jellegű fellépők, emberek vannak.


De jöhet bármi más ötlet, hogy "antiszociális/alter/darkos" stb jellegű embereknek hol érdemes imserkedniük.

Inkább olyan lehetőségekre gondolok, ami ingyenes, vagy legalább olcsó, de azt hiszem ez csak álom marad. Korábban volt valami ld50 nevű közösségi oldal is, de ha jól tudom megszűnt. ismerem még a rockerek.hut, de az se nyerte el a tetszésem.


Hol zajlik manapság az alternatív/goth élet?



2012. dec. 5. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A Gyár jó döntés, bár, hogy őszinte legyek én ott még soha senkit nem ismertem meg. Mindig társasággal mentünk.
2012. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hol ismerted meg a társaságot? Az a baj az én esetemben, hogy nem vagyok bulizós alkat, tehát egyáltalán nem is vonz, inkább csak az emberek miatt mennék. Neten nem akarok ismerkedni inkább, nincs is hol.
2012. dec. 5. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ilyen volt a baráti köröm. Középsuliban is mi voltunk a rocker klikk, fősuli alatt is azokkal lettem jóban tartósan, akik alterosok. Onnantól a Gyár csak egy hely, ahova el lehet menni sörözni, zenézni.
2012. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Középsuliból ismertem meg ezt a társaságot én is. Ha elárulnád, mennyi idős vagy, segíthetne.

Talán nem jó válasz, de sok mai tizen-huszonéves jár ZP-be, ahol találkozhatsz nagyon jófej emberekkel, akik gótok nem lesznek, de alternítavk simán. Főleg a Szeparéban, de az persze bonyolultabbb... :)

2012. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!