Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy lány olyan,...

Hogy lehet egy lány olyan, hogy azzal dicsekszik, hogy bekúrta magát az egyik egyetemre?

Figyelt kérdés
Gyerekkori barátnőm volt, de totál megváltozott pár éve és azt pletykálták róla, hogy az egyik tanár "segítségével" jutott be az egyik legjobb művészeti egyetemre, ő meg tök lazán kijelentette, hogy és akkor mi van, lényeg, hogy bent van. Míg más küzd mindenért, van, aki csak a lábait teszi szét és bent van ott, ahova ezrek vágynak..hogy lehet egy csaj ennyire erkölcstelen 20 éves létére? Egyáltalán ez erkölcstelenség vagy minek lehet nevezni?
2012. dec. 3. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát így. Elérte amit akart? El. Ez van.
2012. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Lehetnek ilyenek, de nekem attól nem lesz jobb az életem.


Én egy csinos mérnöki pályán tanuló lány vagyok és én is megkaptam ,hogy azért megy ilyen könnyen a suli, mert biztos van valami ellenszolgáltatás. Pedig azt senki sem látja, hogy én mennyit járok konzultálni, mennyit járok a könyvtárba vagy mennyit töltök tanulással. Azért járok csak félévente 1-2 buliba, mert sose érek rá, mert készítem a beadandókat. De persze ez mellékes.


Én nem ítélem el ezért a lányokat. Igen van aki könnyen szerez diplomát mert van hátszele, de az életben semmire sem fog menni a semmitérő tudásával. Én jobb szeretek megküzdeni a tudásért, és aki a könnyebb utat választja annak lelke rajta, de utána ne sírjon ,ha az életben is ágymelegítőnek nézik csak.


23/L

2012. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

egyetértek a második hozzászólóval:)

én levelezőn végeztem, ott konkrétan az idősebb csoporttársaim besírták magukat minden vizsgára, sőt államvizsgán is a gyerekekre meg kutyára macskára, nagymamára hivatkozva kaptak jobb jegyet

míg én többet tanultam és még köcsögösködtek is velem, mert fiatalon lettem levelezős

érdekes, hogy azóta kicsit jobban értek a végzettségemhez, mint ők... szerintem jó ha a tanultak 20%ához konyítanak

nem is tudtak elhelyezkedni

22L

2012. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Uh, melyik egyetem? Amúgy ez tényleg baromi bosszantó tud lenni és nem is sejtenéd, hány ilyen van. Én a Képzőről hallottam ezt. Ha jól nézel ki, mehetsz művésznek, ha egy ronda kis béka vagy, de tehetséges, akkor így jártál.
2012. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Művészeti egyetem? Ha tehetséges mindegy, hogyan végzi el befutott művész lesz. Ha nem akkor semmire nem megy a diplomájával, mindegy kivel fekszik le. Ebben a helyzetben könnyű pofára esni.

Tulajdonképpen teljesen mindegy ki hogyan szerzi meg a diplomáját. Ha nincs mögötte tudás, dobhatja a kukába.

2012. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
SZFE..hát, itt kicsit többről van szó, mert megalapozta a jövőjét..
2012. dec. 3. 23:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Az iskola szopás szó szerint mindig mondtam senki nem hitt nekem
2012. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha erkölcstelenül érzi jobban magát, hát legyen. Valamivel kell dicsekedni, ha kisebbségi komplexusa van.
2012. dec. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sokan akiket úgy nyomnak be ők nem tudják végigcsinálni.Vagy ha igen azt is csak megkenésekkel, viszont jó szakember soha az életbe nem lesz.


Semmit nem ér a diploma/ szakma hogyha nincs mögötte valós tudás.

2012. dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

SZFE? Gyakorol a szereposztó díványra.

Megalapozni nem tudja a jövőjét, mert ha nem jó színész, rendező, dramaturg akkor tényleg csak a rendezők, támogatok lyuka lesz. Egyébként ebben a szakmában sokan kezdték úgy mint a barátnőd.

2012. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!