Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol gyakorolhatnám Afrika...

Hol gyakorolhatnám Afrika Országait, és fővárosait?

Figyelt kérdés
Amikor Európát tanultam, találtam ilyen "játékos" honlapot, hogy kihozott egy országot, és be kellett írni a fővárosát, vagy fordítva. De Afrikához nem találok ilyet. Maximum csak olyan hogy országokat tegyem a térképen a megfelelő helyre. De nekem nem is kell térkép. Szóval aki tud esetleg ilyen weboldalt ahol van ilyen, azzal sokat segítene.:) 17/L

2012. dec. 1. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár normál, új, Afrika-térképen, de szerintem ha beírod, hogy: Africa quiz, ki fog jönni rá néhány.
2012. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy térkép nélkülit keresnék, és magyart... Mert ugye Európásból sokat találtam, de Afrikásból már nem.:/
2012. dec. 1. 20:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Na találtam egyet, szval aki idetéved ebben a kérdéskörben, legalább megtalálja ő is :D [link] (itt a test-re kell menni)
2012. dec. 1. 21:06
 4/4 Quorra ***** válasza:
Google-> Seterra
2012. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!