Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olaszországban mit csinál egy...

Olaszországban mit csinál egy konzum munkás lány?

Figyelt kérdés
Csak azok válaszoljanak akik dolgoztak már ilyenben, vagy biztosan tudják, hogy mi az.
2012. dec. 1. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Konzum lány: a konzum a fogyasztást jelenti, a konzum lánynak növelnie kell a férfivendégek fogyasztását a bárban, hotelben, étteremben. Tehát odaül egy csinos nő elkezd beszélgetni a férfivendéggel és beveti a bájait, mosolyog, meghívatja magát több kör italra, és ráveszi a vendégeket hogy vegyenek igénybe többet a szórakozóhely szolgáltatásaiból ill több borravalót adjanak. Sajnos manapság néhány helyen többet kérnek a lányoktól, nevezetesen hogy menjenek is el a férfivendéggel szobára, hogy a szobát is fizesse...de ott mást is kell produkálni, magyarán szexelni kell a vendéggel...ha neked ez belefér semmi gond...légy elővigyázatos!
2012. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, úgy tudom hogy a lányok nem alkoholos italt isznak hanem vmi más italt kevernek nekik... de nem biztos de ezt persze csak ők tudják.
2012. dec. 1. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, elvileg a lányok nem alkoholos italt kapnak, hanem külön kevernek nekik olyan italt, amelyik ugyanúgy néz ki, ugyanolyan színű, mint az alkoholos "megfelelője", csak épp "ártalmatlan". Ez vízből és gyümölcsléből, vagy ilyesmiből készül.
2012. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen én is ugían erre gondoltam!
2012. dec. 1. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Orálisan, análisan és vaginálisan elégít ki férfiakat, válogatás nincs!
2012. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem, hogy biztos egy beteg elméjű ember és jól levan pontozva a SZERENCSÉTLEN!!
2012. dec. 1. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!