Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a levelezős egyetem?...

Milyen a levelezős egyetem? Nehezebb úgy tanulni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom a közösséget muszáj leszek levelezősre menni.suliban mindig magam vagyok néha beszélek 1-2 szót valakivel,de barátaim nincsenek. teljesen jelentéktelen vagyok és lekezelnek az emberek. ma még a tanár is úgy bánt velem mint egy h*lye gyerekkel mikor csak színötöseim vannak nála. így totál elment a kedvem az iskolától...
2012. nov. 29. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ők is tojnak rád,akkor viszonozd.Amúgy levelezősön vagy csak heti egyszer kell bemenned,de akkor egész napra,vagy félév elején egyhuzamban két hétig bent kell ülnöd egész napokon át,viszont azok után már csak vizsgára kell bemenned.
2012. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Követelmény szempontjából olyan mint a nappali. Kb. olyan mintha magántanuló lennél. Pár konzultáció, ahol tömbösítve leadják az anyagot nektek, és ennyi. Vizsga úgy zajlik mint nappalin. (velük is vizsgázol)
2012. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!