Hová kell fordulnom?

Figyelt kérdés

Igazából verseket írok,és szeretném őket megmutatni valamilyen hivatalos helyen vagy akár ha van ilyen versenybe küldeni,mert gyakran van ihletem és nem akarom azt hogy csak én olvasgassam őket.

Viszont azt sem szeretném ha más lekoppintaná őket és a saját nevével fémjelezve látnám viszont a verseimet.

Ezekben a dolgokban nem vagyok valami tájékozott.



2012. nov. 27. 01:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen pályázatok és versenyek de nem kerestem rá.

Ha valakinek lopnia kell ilyeneket az azt jelenti hogy nincs igazi tehetsége, tehát nem tudna önerőből verset írni, akiben pedig van tehetség, az máskor is tud majd jót írni, de az előfordulhat hogy egy ideig nincs ihlet. Szóval nem kell annyira félteni, előfordulhat lopás, de akinek lopnia kell azt csak sajnálni lehet és úgysem fog olyat írni máskor.

Sajnos Mo-n nincsenek felkarolva a tehetségek, nem sokat foglalkoznak ilyesmivel pedig itt rengeteg tehetség van de nem hagyják őket kibontakozni sokszor.

Talán irodalmi szaklapok szoktak ilyen versenyeket hirdetni, az egyik ilyen netes lap az élet és irodalom, nem tudom hogy ott szoktak e.

2012. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. nov. 27. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldd be a [link] oldalra. Bár ott nem hivatalos véleményt kapsz róla, de ha fórumban kéred, akkor kapsz rendes kritikát is.
2012. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!