Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudom hogy meleg fagyok de az...

Jozsi1991 kérdése:

Tudom hogy meleg fagyok de az anyam mindig sir es az apam mindig merges. Csak 3 het ez elott montam nekuk. Nem tudom hogy mit mondjak?

Figyelt kérdés
Hello, bocsanat nem olyan jo a Magyarul, Kanadaban szulttem de csak akartam kerdezni szuloktol hogy mit mondjak az edes anyamnak. 20 eves vagyok es volt nekem baratnom de most egy fiut nagyon szeretem es az anyam sir naptol napra es mindig kerdezje hogy normalis leszek. Csak nagyon faj nekem igy latni az anyamat. Az apam mindig merges es meg akarja olni a fiut. Mit mondjak nekuk? Montam hogy nem valasztotam eszt. csak igy tortent de...nem ertik meg. De jo fiu vagyok, egyetemista allatorvos tudomany csak nem ertjek meg es nagy dolog a csaladnak is. Bocs! Koszonom szepen.
2012. nov. 19. 06:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

19:41


Ha lehet változtatni, az azt jelenti, hogy döntés kérdése az egész. Ezek szerint te is döntöttél.

2012. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

19:41


Feldobtál egy érmét és úgy döntöttél, hetero leszel.

2012. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

20:15


Mi történt két év után? Mitől váltott át? A körülötte levő emberek hogyan fogadták, mikor bevallotta, hogy meleg? Szülők, barátok hogyan fogadták?


Tényleg érdekelne.

2012. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj hogy elég nagy port kevert, szóval nem szeretnék részletekre kitérni, de a lényeg az, hogy a szülők nem tudtak róla, és fiatalon volt meleg. A szakításuk oka, ha minden igaz az volt, hogy az egyik srác, elköltözött.
2012. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd több idő kell, hogy elfogadják a szüleid. Ez az időszak neked is nehéz lesz. Semmiképpen se hagyd ott a szüleidet. Bár azt hittem kanadai gyerekként a szüleid elfogadóbbak, tekintve hogy ott normálisabb a társadalom. Ha itt vagy Magyarországon keresd meg az egyik melegszervezetet. Ők tudnak segíteni, tanácsokat adni a szülőkkel kapcsolatban. Neked és barátodnak sok boldogságot!
2012. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

22:27

Mitől kavart vagy port? Négyszíves írd le. Érdekelne.

2012. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Dicsak Jenő válasza:
Mi az hogy kettűű???
2012. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sok idő és türelem. Szerintem ne haragudj meg a szüleidre emiatt.

Ne mondj semmit, csak várj.

Nézz meg pár 'coming out' videót a youtube-on.

http://www.youtube.com/results?search_query=coming+out

2012. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!