Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudom hogy meleg fagyok de az...

Jozsi1991 kérdése:

Tudom hogy meleg fagyok de az anyam mindig sir es az apam mindig merges. Csak 3 het ez elott montam nekuk. Nem tudom hogy mit mondjak?

Figyelt kérdés
Hello, bocsanat nem olyan jo a Magyarul, Kanadaban szulttem de csak akartam kerdezni szuloktol hogy mit mondjak az edes anyamnak. 20 eves vagyok es volt nekem baratnom de most egy fiut nagyon szeretem es az anyam sir naptol napra es mindig kerdezje hogy normalis leszek. Csak nagyon faj nekem igy latni az anyamat. Az apam mindig merges es meg akarja olni a fiut. Mit mondjak nekuk? Montam hogy nem valasztotam eszt. csak igy tortent de...nem ertik meg. De jo fiu vagyok, egyetemista allatorvos tudomany csak nem ertjek meg es nagy dolog a csaladnak is. Bocs! Koszonom szepen.
2012. nov. 19. 06:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%

hát így jártál,

ez van,ezt kell szeretni,

te ilyen vagy,azt jónapot,

2012. nov. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

majd úgyis megszokják, az ember mindent megszokik idővel. azt is ha levágják a lábát pl. most sajnálják magukat kicsit, mert az ilyet szeretik az emberek. végre van valami dráma.


a lényeg, hogy ne mentegetőzz, meg ne sajnálkozz. ne kérj elnézést, ne érezd hülyén magad. minden rendben van. azt csinálsz amit akarsz.

2012. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
a kettes kommentet apád írta.
2012. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd elfogadják. A szülő már csak ilyen. Felépít egy kártyavárat, a gyerek jövőjéről, unokákról..most ez összedőlt. Még siratják az álmaikat, de építenek új álmokat.

Három hét kevés a szülőknek ezt feldolgozni..több időre van szükségük.

2012. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

18:23


Ha meleg, akkor mire keressen lányt?

Sakkozni?

2012. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem felejtsd el a szüleidet egy életre. Mivel már egyetemista vagy, ezért nem kell már sokáig elviselned őket.

Amint önélló leszel, felejtsd el a telefonszámukat is.

Sosem fognak megérteni, max tolerálni fogják a "perverziódat".

Ilyen emberekre ne pazarold az idődet.

2012. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Fogadd el, hogy később is le fognak nézni, deviánsnak fognak tartani.

Keress új családot, olyan embereket, akik megértenek és elfogadnak.

Ne búsulj, pár év múlva már az arcukra sem fogsz emlékezni.

Hamarosan úgy is meghalnak, legalább nem kell végig nézned, ahogy aszalódnak.

2012. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

19:14


Ezek szerint te is tudsz változtatni. Valószínűleg te is meleg vagy, csak nem akarod elfogadni magadat. Úgy DÖNTÖTTÉL, hogy heteroként fogsz viselkedni.

2012. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, most miért kéne elfelejtenie az anyját, apját?

Nem tagadták ki,nem fenyegették meg..

Csak ez a korosztály nem volt ennyire felvilágosult,nem

beszéltek róla ennyit. Semennyit. Hirtelen érte őket a hír.

De ennyi. Nincs semmi bűnük a szülőknek, szerintem..

Anyja sír, mert tudatosúlt benne, nem valószínű, hogy lesz unokája. Apja dühös - lehet saját magára is,-mert talán nem volt elég apakép, ami miatt furdalhatja a lelkiismeret.

Kár lenne a kérdezőnek eldobni a szüleit. Feldolgozzák,de ilyenre a szülő nincs felkészülve.

Attól még szereti a gyerekét..elfogadja. Csak idő kell hozzá. Három hét azért feldolgozni, nem sok.

2012. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%

Nyilvánvaló, ha azt mondom tud változni, akkor én is meleg vagyok.


Nem értem a logikádat.

2012. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!