Ez törvény szerű?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Nem soká megyek egy haverommal, és a barátnőmmel, bulizni valami jó helyre. Haver 17, a barátnőm 15. Ugye 18 év alatt senki nem tartózkodhat este meg éjjel x időtől x ideig az utcán!!! Viszont olyat hallottam, tudok, sejtek, gondolok...hogy Felnőtt személy felügyeletében viszont lehet 18 év alatt az utcán lenni. Hogy van ez? Mert akkor nem vállalhatok felelősséget.

2012. nov. 16. 17:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Látom te olyan vagy, hogy mindenben a hibát keresed. Én teljes mértékben ellenkezem. Undorral tölt el, hogy a soraimat kiemeled, történelem óra úgy jött oda, hogy ott magyarázták el a demokrácia fogalmát, részletesen. Nincs miről vitatkoznunk!
2012. nov. 17. 08:05
 12/17 anonim válasza:

Nem hibát keresem benned, ellenkezőleg, próbálnálak a normális gondolkodás felé irányítani!


Leírsz valamit amiről nyilvánvalóan fogalmad sincs, csak hallottad valahol valakitől és azt gondolod hogy ha te is élsz ilyen közhelyekkel akkor mondtál valamit!

2012. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#8


Mondjuk azért tömöm ilyen "hülyeségekkel" a fejét, hogy ne álljon be a sorba, mint sokan mások. Kint akar maradni éjszaka, hát akkor tegye... Mi "jogon" szabja meg neki a "törvény" hogy nem lehet kint? És igen, igaza van a demokráciával kapcsolatban, ugyanis amivel a mi országunkat vezetik, az minden, csak nem az és ehhez még a törvényeket sem kell ismerni, csak elég szétnézni.

Te úgy látod, hogy ez így jó? Hogy a dolgozó emberek pénzén nagyzolva a politikusok állítólagos demokráciára hivatkozva vezetik az országot? Netán te is valamelyik öltönyös élősködő piciny gyermeke vagy? Igen, élősködők, mert érdemi munkát nem tesznek, mégis milliós fizetést kapnak, a beleegyezésünk vagy a megkérdezésünk nélkül döntenek a pénzekről, és egyebekről. Leírnád nekem azt, hogy ebben hol a demokrácia? 4 évente pár napig az van, aztán pedig ismét kezdődik előlről az egész, így lettünk a be nem váltott ígéretek földje.

Bocsánat, hogy ez nekem nem tetszik, hogy legálisan kirabolják a dolgozókat... aztán meg csodálkoznak, hogy illegális dolgokhoz és csaláshoz nyúlnak az emberek. Egy dolgozó ember soha nem fog "legálisan" úgy élni, mint Viktorka és társaik...


Szóval nagyívbe sz@rok a demokráciára, az országra, a törvényre. Egyetlen dolog érdekel, az pedig a családom. Életemben nem vettem részt semmilyen politikai választásban, nem is fogok. Nekem ne magyarázzon olyan, aki azt se tudja mi folyik valójában az országban. Talán én akartam magyarnak születni? Elárulom neked, hogy én boldognak akartam születni, úgy látszik a magyar állampolgárság és a boldogság összeegyeztethetetlen. Nekem ezt el kéne fogadnom, mert egy patkány (akit állítólag én választottam, pedig nem) azt mondja?

2012. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát skacok! Igazatok van, de én csak szabályosan akarok az utcán lenni két kiskorúval, békésen semmi para nélkül. :) Ne vesszetek össze! :) Válaszoljatok a kérdésemre! :D
2012. nov. 17. 18:40
 15/17 anonim ***** válasza:

A válaszommal nem #8-at szidtam, hanem a politikusokat, szóval összeveszni nem fogunk.


Ne parázz, maradjatok kint nyugodtan, semmilyen törvénybe ütközőt nem tesztek ezzel!

2012. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jo-jo rendben! Csak ha ellenkező a nézetetek...Rendben köszönöm a válaszod! :)
2012. nov. 18. 16:23
 17/17 anonim válasza:

# 13


Először nem is akartam reagálni, mert egyrészt az írásodban ott a sorok közt a válasz, másrészt szintén az irományoddal minősítetted is magad, de mégis megteszem mert az előbb leltárakkal nyilván nem vagy tisztában.


Te mindent és mindenkit leszarsz, de elvárod, hogy a te segged azt kinyalják fényesre! Tenni nem teszel semmit, (még szavazni sem vagy hajlandó) de azt elvárod hogy minden a te elképzelésed szerint működjön, és minden az öledbe hulljon!


Azt nem is értem miként tudsz egyáltalán véleményt alkotni valamiről amit ennyire leszarsz?! Nem gondolod hogy hibás lesz a végkövetkeztetésed?


Meg kellene fogadnod a saját magad által írtakat és körül kellene nézned!

2012. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!