Feljelentenétek?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok egy ismerösötökröl (nem barát, nem haver, csak ismered), hogy erösen törvénybe ütközö dolgokat csinál, ott vág át mindenféle hatóságot és mindenkit ahol tud, és veszélyes is, akkor feljelentenétek? Vagy hagynátok?

2012. szept. 24. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ameddig nekem nem árt addig felőlem azt csinál mindenki amit akar, szóval nem.
2012. szept. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ès ha neked is ártott? Engem 300ezerrel lehúzott az illetö.
2012. szept. 24. 06:39
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Kötelességed feljelenteni, ha tudomásodra jut bármilyen bűntény. Ha elmulasztod, ellened is eljárás indulhat.


Meg hát az igazság is azt diktálja, hogy lecsukják, és másokat már ne tudjon átverni.

2012. szept. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amíg engem nem bánt, én se bántom. "Élni és élni hagyni."

Ha már az életteremet veszélyezteti, akkor beavatkozom.

300 ezer Ft-os lehúzás már erősen az utóbbi kategória.

2012. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Èn is dilemmáztam, hogy hagyjam, vagy ne, mert féltem, hogy rájön, és mondjuk bosszút áll. De közben rájöttem, hogy sokakat átvert, ezért nem jönne rá, hogy én nyomtam fel. Szóval, hogy elébe menjek annak, hogy másokkal is ez történjen, eldöntöttem, hogy feljelentem.

Egy olyan emberröl van szó aki simán a bizalmába férközik bárkinek a megnyerönek tünö modorával, elsö látásra kifogástalan, de amúgy... Ùristen, holnap megyek és felnyomom. Köszi a válaszokat.

2012. szept. 24. 19:33

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!