Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket zavar, ha szűk utcában...

Titeket zavar, ha szűk utcában laktok, és az ablakotok rögtön a szemben levő épületre (mindegy hogy panel, tégla) néz?

Figyelt kérdés

Na, azt akarom ebből kihozni, hogy nekem természetellenes az "undorom" attól, ha rém kicsi a távolság a szembeszomszédok és köztem? Egyrészt a nap is nehezebben süt be, másrészt én baromi kényelmetlenül érzem magam, "figyelés-érzésem" van. Bármit megtennék, azért, hogy a lakótelep szélére költözzek, ahol nincs előttem semmi...

Jó, egy szélesebb sétálóutca is elég lenne "közénk", bolt, ilyenek, bármi, csak ne ez...


Ti hogy vagytok ezzel, akik hasonló helyen laktok?



2012. nov. 16. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Alapból ezek a panelházak nem egészségesek, túl sok ember van összezsúfolva.
2012. nov. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz hogy velem szemben nincs ház, de egy barátnőm olyan helyen lakik, ahol közel van a szembeszomszéd, és én izgalmasnak tartom.

Lehet hogy ha nekem is ilyen helyen kéne laknom, akkor nem lenne izgi, de így nagyon piszkálja a fantáziámat.

2012. nov. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A távolság sem biztosíték semmire.

Nagy családi házunk van,nagy udvar,nagy kert.A szomszéd ház mellettünk van de messzebb.

A szomszéd háza és a mi házunk között van a kert,az udvar,az árok, az ő udvara és kertje.Emeletes háza van.

Folyton a teraszon áll és bámul.Ha kimegyünk az udvarra akkor meg átkiabál.

Szóval hiába a nagy távolság,így is lehet idegesítő.

2012. nov. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hehe:) Szegény utolsó... Nem lehet kellemes, pedig az ember (gondolom) ezért is vesz - ha teheti - kertes házat, hogy a kert is privát szféra legyen.

Egy lakótelepen más, mert egyik szembeszomszéd sem áll neki kukkolni, mert megszokták/tuk, hogy kb. száz család életét követhetnénk, ha akarnánk, de minek:) Mindenki jön-megy, villany föl, villany le. Néha-néha egy kislány elhúzza a függönyt, mellette 1 macska, és bambul, de ez inkább ari, mint feszélyező:) Na, de értitek.

A kicsit nagyobb távolságot már azért tűrném jobban, mert legalább konkrét alakok nem látszanak át szemből, és akkor gondolom ugyanúgy én sem.


Ha fel tudnék szereltetni egy reluxát, azzal jobb lenne? De ha azt mindig lehúznám, akkor nem lenne túl komor a szoba? Most csak függöny van, sima, nem sötétítős. Az a fura ebben, hogy eddig nem voltam ilyen "paranoid"...

2012. nov. 16. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!