Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róla, ha a...

Mit gondoltok róla, ha a buszon egy lány láthatóan egy másik lányt stíröl?

Figyelt kérdés
? :D

2012. nov. 14. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem vetted volna észre, a lányok szokták egymást stirölni. Megnézik maguknak jol a konkurenciát, vagy a ruhájukat. De képzelheted magadnak, hogy leszbik, ha legközelebb erre akarsz recskázni.
2012. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A nevedet nem olvastam hirtelen. Sosem szoktam szinte, mert az emberek úgy is idióta neveket adnak maguknak. A kérdésedből pedig nem tűnik ki, h lány vagy.

Egyébként többnyire én is a ruhák, cipők és haj miatt bámulok lányokat. Ritka esetek közé tartozik, amikor látok egy karakteres szép arcot, egy natúr sminkben és olyankor bámulok kicsit, pihentetem a szemem a szépségén. Esetleg megfigyelem a testbeszédét, viselkedését. Hátha kapok egy kis képet arról, vajon miféle ember lehet.

23L

2012. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Én sosem szoktam nőstényeket stírölni,mert HETERO vagyok.Amúgy vagy leszbi,vagy csak kötekedni akar.
2012. nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
75%

Hát, a stíröl szót használtad, ami egyértelműen szexuális jellegű, nekem legalábbis, tehát azt, hogy leszbikus/biszex. De ehhez nekem nem kell látni, hogy "stíröl". Vagy lehet negatív jelentésű, tehát féltékeny.

Csak nem a csajokat nézegeted, és az érdekel, mennyire feltűnő?;D

2012. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam megnézni lányokat. Van hogy a ruhája, cipője, haja, sminkje miatt... ez természetes. Megnézed hogy neki mije van, miben jobb illetve rosszabb mint te.


De van olyan lány aki annyira szép, hogy már csak azért nézem mert egyszerűen jó nézni.... és elfelejtem levenni róla a tekintetem. Ilyenkor általában pár perc után rám néznek -ki mérgesen, ki kíváncsian, ki zavarodottan- és gyors elfordítom a fejem. :D Keresek valami mást, amit nézhetek. :D


Amúgy ebbe semmi leszbikus hajlam nincs. Én legalábbis nem vonzódom a nőkhöz, a férfiakat szeretem... De ha egy lány nagyon szép, azt nem csak a férfiak veszik észre/nézik meg. Ez van. De nem azért nézem mert féltékeny vagyok, nem irigykedve, inkább elismerően tekintek rá, hogy "ez igen. Ez az igazi természetes szépség.."


23/N

2012. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na 5-ös, 2-es vagyok. Örülök hogy nem vagyok egyedül! :-)
2012. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:D
2012. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Lány vagyok, és nem szoktam stírölni a lányokat, mert a fiúkat szeretem (a stírölés többnyire olyankor történik, amikor nagyon bejön valaki valakinek, és ezért bámulja).

De ennek ellenére szoktam nézni a lányokat, hogy milyen ruha van rajtuk, milyen a sminkjük, milyen a frizurájuk. Néha észre lehet venni nagyon szép vagy nagyon extrém külsejű lányokat is, akiket már csak azért is nézek, mert érdekesek.

2012. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Engem az érdekelt, hogy mit gondoltok, ha valakit láttok, aki ezt csinálja... :) Tudom, hogy a legtöbb lány (hetero) csak ruha, kiegészítök és hasonlók miatt néz meg egy másik lányt, ez elég egyértelmü.


Csak kíváncsi voltam, hogy vajon mit gondolnak az emberek mikor észreveszik, hogy bámulok a buszon egy másik lányt :) Van mikor feltünik, hogy valaki gyanúsan figyel ilyenkor és nem tudom mire gondolhat :D Mondjuk nem zavar...

2012. nov. 14. 16:43
 10/13 anonim válasza:
Aha, szóval eltaláltam!:D Szerintem ha "úgy" nézed őket, akkor azt kiszúrják. De kit érdekel?:)
2012. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!