Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor én vagy a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vagy a másik lány? (16 éves lány)

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú olyan mintha egy szappanoperából szedték volna elő, okos és a tetejében nagyon jól néz ki. A bökkenő hogy nagyon goromba és lenéző tud lenni. Mikor megismerkedtünk 1 hónappal ezelőtt egy táborba még hozzám se szólt, mostanra viszont a szülinapomra ajándékot is hozott, viszont ettől még ugyanolyan gorombán viselkedik, ha valamit elrontok mindig gúnyolódik.

Van egy másik lány aki habár nem túlzott eszes de nagyon szép, és a minap elhívta azt a fiút egy randira az meg kerek perec igent mondott, avval a lánnyal nem goromba hanem udvarias , mint egy túlzottan megnevelt herceg. Mellékesen a lány nem nagyon kedvel mondván , hogy vetélytársak vagyunk. Mikor kérdeztem miért azt mondta mert sokszor beszélek a fiúval , és nagyon sokszor felhoz engem a beszélgetések közben, igaz csak arról h milyen béna vagyok.

De ha rólam beszél akkor meg minek fogadja el a csaj meghívását? És miért goromba? De ha a csaj tetszik neki akkor meg mi a jó életért törődik velem ilyen sokat???


2012. júl. 19. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha arról beszél neki, hogy te milyen béna vagy, az nem nevezhető igazán lelkendezésnek vagy áradozásnak rólad... Ebből még nem kéne azt hinned, hogy akar bármit is.

Esetemben azok a fiúk, akik velem néha "gorombák"- értsd: szivatnak, ha valamit elrontok, folyamatosan ugratnak, stb-, azok csak haverok. Haveri szivatások. Bár ha 16 évesek vagytok, akkor előfordulhat, hogy a szép és buta lánnyal, mint oly sokan mások már megtették máskor is, szeretne lefeküdni. Pár randi erejéig jó lesz, aztán megdugja és vége is. Lehetséges, hogy tőled többet akarna, bár azok alapján, amiket leírtál, nekem az jön le, hogy simán csak fontos vagy neki, mint haver/barát. De nyilván, ha feltetted a kérdést, te másként látod. Te ismered őt...

2012. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem válaszoló is írta, ha arról beszél, hogy béna vagy, az nem éppen dicshimnusz hozzád. Talán egy butácska lánynak annyi jut el az agyáig, hogy ha sokat beszél rólad, az azt jelenti, hogy érdekled, és nem gondol arra, hogy ha érdekelnéd, akkor talán kedveseket mondana, vagy egyszerűen csak kombinál a csaj, nem tudom. Sajnos attól még nem feltétlenül érdekeled, hogy kapsz tőle szülinapi ajándékot, a szívatások is lehetnek barátiak és az emberek szoktak beszélni a haverjaikról/barátaikról. És az ember törődik is a barátaival, még ha goromba is néha, ez nem összeférhetetlen.
2012. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!