Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy kollégámtól kaptam egy...

Egy kollégámtól kaptam egy nem várt segítséget, de jól esett, hogy segített önzetlenül, úgy, h én nem is kértem, de mivel viszonozzam?

Figyelt kérdés

Kb 30 éves lehet, és semmit nem tudok róla.


Az ilyen idős férfiak mit szeretnek? Alkoholt mellőzzük, mert azt eltalálni, hogy mit szeret, lehet nem is szeret semmit sem.

Gyümölcs vagy csoki?



2012. nov. 13. 21:30
 1/8 betlindis ***** válasza:
attól függ, mekkora a segítség. ha csak vmi hétköznapi dolog, nem érdemes ajándékot adni, mert csak zavarba jön tőle, nyugodtan fogadd el, hogy segített és kész, és örülj neki. ha nagyobb a segítség, valami komoly dolog, csak akkor érdemes ajándékot adni, szerintem inkább csokit, a gyümölcsöt nem mindenki szereti. csokiból is vannak férfiasabb csomagolásúak, nem tudom, fekete papírosak, elegánsabbak, ilyesmi. persze ne boríts a nyakába egy egész édességboltot, ha érted, mire gondolok. csak lazán. esetleg ne is ajándékkal, hanem szívességgel viszonozd a szívességet.
2012. nov. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem elég nagy szívesség, mert elég sok pénzt megtakarítottam így vele, h megcsinálta azt ami nekem kellett.
2012. nov. 14. 11:25
 3/8 betlindis ***** válasza:
akkor mindenképpen adj ajándékot szerintem, én vmi férfiasan elegáns csokoládét választanék. ha sima boltban nem találsz olyat, ami tetszene, vannak kifejezetten csokoládéboltok is, ott nézz körül.
2012. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van itthon ouso-nk még tavalyról Görögországban vettük. Mikor még jobban álltunk. Szerinted?
2012. nov. 14. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is szívességgel vagy csokival viszonozd.

Csokiból ne legyen snassz, inkább valami különlegesebb:


After Eight, Mozart, csokiboltok különlegességei/Chilis, Levendulás stb./

2012. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus meg is hívhatod ebédre vagy vacsorára. Az emberek szeretik, ha főznek nekik.
2012. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van barátnője, nem akarom, h ha valami extravagáns csokit vagy bonbont viszek Neki félreérthető helyzetbe kerüljön szerencsétlen! Nem ismerem a srácot se annyira a nőjét főleg nem.
2012. nov. 20. 22:53
 8/8 anonim válasza:
Sz°pd le.
2015. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!