Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a morning...

Mi a véleményetek a morning showról?

Figyelt kérdés
A morning show reggel szokott menni a rádióban 7től azt hiszem, és nekem nagyon nem tetszik. Annyira értelmetlen dolgokról beszélnek. És minden hülyeségen nevetnek valami iszonyat idegesítően. Miért nem adnak valami mást, értelmeset? Vagy ha nem tudnak, akkor zenét tennének be. Meg szeretném érteni, hogy miért szeretik ennyien. Aki szereti elmondaná, hogy miért, részletesebben? Valaki akinek ugyanez a véleménye?

2012. nov. 13. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha én ezt rendesen leírnám akkor azonnal törölnének obszcén, gusztustalan hozzászólás címszó alatt.


Amúgy a véleményem dióhéjban: Erőltett, gagyi, gyenge műsor. Van benne egy műmájer, idegesítő, önmegjátzó "cuki" csávó (Balázs), egy flegma, bunkó arc (Rákóczi), meg egy normálisabb ember akit szivatnak meg kiröhögnek (János) meg valami random csajok a szokásos jellegtelen női karakterekkel.


A témák többsége nem vicces, trágár, undorító, ízléstelen - vagy a Bumerángról lopták. Balázska okosnak szeretne látszani - kevés sikerrel. De a hype-juk megmarad, mert egyrészt erősen tolják őket, másrészt minden nap szinte lehet nyerni valami szemetet, meg most éppen megszűnt a konkurens csatorna.


Mondjuk én az összes ilyen rádiósbeszélgetősműsort utálom. Utoljára igényes rádiós műsorok a Radio Cafe 98.6-on mentek. Amúgy meg rádión zene menjen (mondjuk az se mindegy milyen, mert anno herótom volt mikor a Danubiuson 1000-szerre is lement a Gipsy Kingtőla Bambamlégijó meg a No Doubt Don't Speak megspékelve a jó öreg Madonna-Márijakeri kombó zenéivel.)


Summa Summarum: Nem szeretem, nem tetszik! De nem is keltem fel 7-kor az utóbbi másfél évben :D

2012. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik, de van egy jó trükköm: nem hallgatom.
2012. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy régebben, még a class Fm előtt sokkal színvonalasabb és érdekesebb témákról beszéltek. Nagyon szerettem hallgatni. Mára pedig azt veszem észre, hogy nemigazán hallgatom őket, max csak háttérzaj keltése miatt. Sok baromságról témáznak, nagy ritkán ha van komolyabb téma, akkor rendszerint Balázs elintézi azzal, hogy nem szeretnénk egész reggel ennyire komoly témával foglalkozni. Pedig sztem a jellegtelen, kliséktől folyó témákra kár pazarolni a levegőt (meg az áramot). Amúgy én is Janit bírom a legjobban, ő teljesen megmaradt normális ember szintjén, Balázs pedig már azt hiszi, hogy "nemtommekkora" "sztár", Feri a kettő között van.
2012. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van Balázsról egy videó youtubeon, ahol anno egy tv csatornának készített interjúkat. Ez egy lejárató videó, amiből kiderül, hogy mekkora egy tahó a gyerek. Konkrétan a saját interjúalanyait gúnyolja és minősíthetetlenül viselkedik. Én azóta teljesen másképp tekintek rá, érdemes megnézni.
2012. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én sem hallgatom, csak szégyen, hogy ennyi ember hallgatja. Mikor az adók közt váltogatok, akkor ilyenkor mindig gusztustalan nevetéseket hallok... Színvonaltalan.


Azért írtam a kérdést, mert megfordult a fejemben, hogy velem van a baj.


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. nov. 13. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem az a baj veled, hogy nem tetszik, hanem az, ha elítéled, lenézed a készítőket és azokat akik hallgatják. Az a műsor nem a világ megváltásáról szól, nem kell ezt számon kérni rajta, ahogyan a rágógumit sem ócsároljuk azért, mert kevés benne a vitamin.

Nyilván nem a magas-kultúra zászlóvivője, de gondolom sokaknak segít a "túlélésben" egy-egy nehezen induló reggelen, azért ez sem kevés.

Én a Bumerángot hallgattam, amíg volt(őket is sokan szidták). Kellemes háttérzaj volt, amikor korán keltem. Igen, többnyire lényegtelen dolgokról volt szó, olykor zavaró műröhögéssel, de előkerültek jó témák is és mindig akadtak jó beköpések, reggel 6-kor én nem vártam többet. Belehallgattam Balázsék ökörködéseibe is, de az inkább zavart, míg Bochkorék ökörködései szórakoztattak.


"Meg szeretném érteni, hogy miért szeretik ennyien."

Ez szerintem nagyon jó hozzáállás, csak így tovább.....:)

2012. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én sem hallgatom, annyira erőltetett az egész.. mintha ki lenne nekik adva h minden fél percben röhögjenek még akkor is ha nincs min, mert azt hiszik h az jo kedvre deriti az embereket ha röhögést hallanak, de inkább idegesítő.. a bumerángban legalább voltak komolyabb tlmák is amin azért nem nevettek hanem értelmesen átbeszélték.. de ez egy erőltetett hülyeség, én biztos nem hallgatom, a kosiban is kikapcsoltam amiota nincs sláger rádió, max néha a petőfit még.
2013. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utálom az egész műsort, ha a class fmre váltok délelőtt rögtön az idétlen undormány röhögéseiket hallom meg legelőször, kb egy mp felér egy óra szenvedéssel, gyűlölöm! A munkahelyemen is mindig ezt hallgatják, nagyon nehezen viselem el, borzalmasan érzem magam és nem tudok a munkámra koncentrálni. Főleg akkor veri ki a biztosítékot az agyam hja megjelenik a Kasza Tibi hangja, meg a sok idétlen röhögés, a hülye átköltött dalaikról már nem is beszélve.


Ha meg átkapcsolok más csatornára mindig ugyanazokat a monoton unalmas dalokat nyomják, vagy valami más idétlen dumát aminek szintén nincs értelme. Ha az állomások közül kéne választanom a legkisebb rosszat a rádió 88at mondanám a legértelmesebbnek.

2014. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!