Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kell majd csinálnom...

Mit kell majd csinálnom legközelebb? Egyáltalán miért hívtak vissza?

Figyelt kérdés
Visszahívtak a munkaügyi hivatalba az egy időpontra. Három hónapja jelentkeztem be. Mit fognak mondani, még nem találtam melót? Vagy csak pofavizit lesz?
2012. nov. 13. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ők találtak neked munkát, tanfolyamot. De bizonyos időközönként bekell járnod hozzájuk, lehet ez az idő 3 hónap.
2012. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen az a három hónap lesz. És mi lesz ott? Megkérdezik h miért nem találtam még melót?
2012. nov. 13. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom pontosan,de anyának kellett járnia egy ideig. És neki ilyen könyve volt amibe lehetett írni, hogy hol próbálkozott munkáért, oda néha kamuzott is, de az fontos, hogy oda legyen valami írva. Neki egyszer felajánlották, hogy járjon szgépes tanfolyamra és kapott érte pénzt is, meg idő húzásnak jó volt.
2012. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!