Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emlősök a hüllőktől származ...

Az emlősök a hüllőktől származnak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Olyan felvetés is volt, hogy az emberek őse egy féreg volt.

Mindenesetre úgy alakultak az élőlények az evolúcióval, ahogy a fejlődés kedvezett nekik.

2012. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az emberek kötelesek tisztelni és szolgálni a gyíkokat?
2012. nov. 10. 16:47
 3/10 A kérdező kommentje:

"Olyan felvetés is volt, hogy az emberek őse egy féreg volt."


A reptiliánok most is annak tartanak bennünket! Ébredjetek már fel!

2012. nov. 10. 16:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Hagyományosan a hüllőket (Reptilia vagy újabban Sauropsida) tekintették az emlősök őseinek. Ez az állítás azonban ma már nem állja meg a helyét. Az emlősök őseit ugyanis ma már a magzatburkosok (Amniota) egy a hüllőktől különválasztott másik ősi osztályában, az úgynevezett emlősszerűek (Synopsida) között keresik, amelyek merőben más fejlődési irányt képviselnek, mint a hüllők."
2012. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, én is így gondoltam, de december 21.-én majd magatoktól is rájöttök.


Reptoid szilvásbukta

2012. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te jó ég......


Most akkor kérdezhetnénk, hogy teremtés, vagy evolúció?


a személyes válaszom a Teremtés.

Ennél fogva a teremtő mindent a maga neme szerint teremtett, a hüllő hüllő volt az emlős meg emlős, nem lett a körte fából kókuszdió, és a banán fából sem lett eperfa-


Minden rendezetten lett megalkotva.

2012. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Minden rendezetten lett megalkotva."

Ezért van az, hogy az embernek lehet 2-3-4 farokcsontjai egyéntől függően...

2012. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mivel vallásos is vagyok, de a természettudomány híve is, ezért az a véleményem, hogy Isten megteremtett mindent, úgy ahogy van, és aztán csinált egy olyan rendszert, amivel mi, emberi lények megmagyarázhatjuk Isten művét /evolúció/. S mindezt azért is, mert Isten kegyeletéből képesek vagyunk megérteni a minket körülvevő világot :)
2012. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az emlősök a hüllőktől származnak?"


[link]


"Az emberek kötelesek tisztelni és szolgálni a gyíkokat?"


Nem. Mi a francnak kellene?


"A reptiliánok most is annak tartanak bennünket! Ébredjetek már fel!"


A reptiliánok egy szokásos UFÓhívő marhaság, a valóságban nem léteznek.


"Én mivel vallásos is vagyok, de a természettudomány híve is, ezért az a véleményem, hogy Isten megteremtett mindent, úgy ahogy van, és aztán csinált egy olyan rendszert, amivel mi, emberi lények megmagyarázhatjuk Isten művét /evolúció/. S mindezt azért is, mert Isten kegyeletéből képesek vagyunk megérteni a minket körülvevő világot :)"


Magyarán, ha a saját szemeddel látsz valamit, de a Biblia mást ír, akkor biztosan a szemed csal meg, mert a Biblia nem lehet hibás...

2012. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem mondtam, hogy ha a Biblia mást ír, akkor a tudós egy hülye, mert a Biblia nem hazudik. Én csak annyit írtam, hogy az emberek az evolúció segítségével értik meg mindazt, amit Isten alkotott. Amit a szememmel látok, próbálom megmagyarázni reálisan, mivel az emberek így vannak megalkotva, hogy mindennek megkeressék az okait.
2012. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!