Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Ask. Fm-ről?

Mit gondoltok az Ask. Fm-ről?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem azt az oldalt, mert lényegében csak arra jó, hogy mások magánéletében turkálj --> még jobban, mint facebookon.

Gondoltam rá, hogy csinálok, de nincs kedvem sok idióta kérdésre válaszolgatni, vagy épp olyanokra, amikhez másoknak semmi közük. Persze, ha meg nem válaszolnék minden kérdésre, akkor még én lennék a sz.r :)

röviden ennyi.

2012. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző beíróval, egy kalap sz@r az egész. Ha valakitől kérdést akarok feltenni, akkor megkérdezem Facebook-on, ezért felesleges egy másik oldalra regisztrálni. Ráadásul bárki beírhat akár névtelenül is, amivel igen sokan visszaélnek és beszólásra vagy szexuális ajánlatra használják fel, vagy "jobb" esetben a magánéletben való turkálásra.
2012. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Elég veszélyes oldal....Mivel a magán életedbe is bele túrkálhatnak ráadásul névtelenül és a tőled kapott információkat felhasználhatják ellened és AKÁR MEG IS ZSAROLHATNAK AMIÉRT KÉSŐBB BAJBA KERÜLHETSZ
2012. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, én ezért is nem fogok regisztrálni. Aki kérdezni akar megtalál a különféle oldalakon. De vicces vadidegeneknek kérdést feltenni, főleg, ha én vagyok az egyetlen, aki helyesen is ír.

Egyébként én ma körülbelül öt ismeretlen kamasszal csevegtem, mindnek elmondtam az oldal veszélyeit, de az ötből négy nagyon gorombán elküldött a búsba.

2012. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, mint a gyk. Jót lehet szórakozni meg trollkodni :D
2012. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 trolll 2000 válasza:
imádom most is meg van niytva mert lehet rajta trollkodni
2016. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!