Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meddig tudnál élni a modern...

Meddig tudnál élni a modern technika nélkül? Mennyire váltak az életed részévé?

Figyelt kérdés
Nem lenne elektromosság, vezetékes gáz, telefon, gépjárművek, de még kerékpár sem, szóval semmi, amit megszoktunk. Gyakorlatilag az ipari forradalom előttre mennél vissza.
2012. nov. 6. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csak én vagy mindenki más is? Ha mindenki más is akkor nagyon hamar kitörne a világháború a vízért, termőföldért.


Ha csak én akkor bármeddig, amíg találok élelmet.

2012. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2-3 perc max.
2012. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézz bele a Revolution sorozatba az épp erről szól.


Egyébként én nem sokáig.Illetve tudnék élni de életnek nem lehetne nevezni csak vegetálásnak.

2012. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én szerintem kb. max 2 hétig :D
2012. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármeddig tudnék élni. Olvasni szeretek, zenélni és beszélgetni. Ezekre lenne lehetőség. Jó, mondjuk a kerékpárt feltalálnám, mert kényelmesebb vele utazni :)
2012. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Juj, semeddig.
2012. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!