Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkatarsamnak nagyon kellemet...

Munkatarsamnak nagyon kellemetlen szaga van, mit tegyek, en mar nem birom?

Figyelt kérdés

Nem abbol adodik,hogy nem mosdik,vagy koszos lenne, mert elegge apoltnak,tisztanak mondhato.

Viszont szerintem valami betegsege van,kimondottan beteg ,enyhen genny(bocs!) szaga van.


Parszor probaltam neki diszkreten jelezni, de volt ugy is,hogy direkt rakerdeztem,hogy beteg? SZERINTE makkegeszseges,neki kutya baja.Viszont allandoan folyik az orra,allandoan reszeli a torkat,krakog, annyira,hogy az mar szornyen visszataszito,idegesito.

Most is szelloztetek miatta,bar kint hideg van.

Tanacstalan vagyok, nem akarom megserteni sem ujbol,azaltal,hoy ketsegbe vonom a "makkegészségét", de ez igy mar nem mehet tovabb.


2012. nov. 6. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ki kéne venni a orr vagy a torok manduláját!

Mond el neki kedvesen(!) kerek perec, hogy szerinted nem egészséges és gyenny szagot áraszt, és onnan tudod (hazudj!) hogy a tesódnak/barátodnak/tanárodnak.... ugyanez a baja volt,és ők már megszokták, majd egyszer elmentek dokihoz és kiderült hogy valami baj van és beteg...


Lehet hogy félti az állását, és ezért nem megy betegácsiba és lehet hogy tudja hogy beteg......


Én a helyedben felvenném diktafonba ahogy szöszög pöszög majd lejátszanám...


Egyéb ötletem nincs, a lényeg hogy kedvesen figyelmeztesd, de szókimondóan!!!

2012. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hajjaj, nekem is volt ilyen, döglötthal-szaga volt, betegség. Jól befújtam magam parfümmel, hogy ne őt érezzem.
2012. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Talán itt tudsz nézegetni, hogy mi lehet, de mindenképp betegség, ez nem is vitás. Meg kell neki mondani finoman, de úgy, hogy értse, mert az egészségével játszik.

2012. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
...raadasul a csaladja is folyton beteg, felesege es gyerekei.Folyamatosan ujrafertozik egymast.Az egeszen el kellene menjenek dokihoz,de ilyent aztan vegkepp nem mondhatok neki...:((
2012. nov. 6. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Már miért nem mondhatnád el neki???


Végül is szenvedhetsz is egy életen át...

2012. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem csak ketten dolgoztok,hanem többen akkor leírhatnád levélben és odaraknád az asztalára..persze névtelenül.Igaz ez sunyi módszer...
2012. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hu,sajnos,csak ketten vagyunk.

tavaly megmutottek a kollegat epekovel, persze antibiotikumot irtak fel utana.Titokban remeltem,hogy az majd hatha megszunteti a szagat is,de sajna, nem tette,tehat arra nem volt jo az az antibiotikum.


En azt nem ertem,hogy pl. a felesege,csaladja hogy a manoba nem erzi rajta azt a szagot???nem kell szaglaszniuk kozelrol, mert betolti vele az egesz helyiseget.Es ezt a szagot egyszeruen nem lehet megszokni,az nem lehet az oka..:((

remenytelen..mar elore irtozom az elottem allo hettol.

2012. dec. 2. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!