Milyen Egerben élni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Állitólag jók a csajok.
2012. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Imááááááááááádom. Gyönyörű. Egyébként tényleg jók a csajok, csak válogatósabbak is. Valamint szép a táj (ahol én lakom), gyönyörű a természet, kedvesek, nyugodtak az emberek.
2012. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miskolci vagyok, motoros szezonban sokat megyek szerpentinekre vadászni, egészen Egerig, sose lehet megunni az utat és az ott létet

A várat már láttam legalább 37x de mindig megnézem ha ott vagy, és még nem beszéltem a szűk kis utcácskákról, olyanok mintha Olaszországban járnál vagy Franciaországban :D

2012. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyik a szebb Eger vagy Gyöngyös?
2012. nov. 5. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Eger.
2012. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Egerben nőttem fel, Gyöngyösön kb. 5x jártam + hetente 2x átutaztam rajta. Az is szép város de Eger szebb, több a látnivaló, a lehetőség, mégiscsak az a megyeszékhely.

Sajnos munka miatt elköltöztem de hiányzik, jó volt ott lakni. Rengeteg iskola, hétköznap tele van a város emberekkel. Télen is sok turista mászkál. Munkalehetőség viszont nincs sok, de az kb. az egész országban nincs. Az ismerőseim többsége is elment dolgozni, valaki csak Miskolcra, Pestre, valaki Angliába, Németországba.

A szórakozási lehetőségek nem rosszak, nappal rengeteg helyre lehet menni, az éjszakai élet lehetne jobb, de azért lehet válogatni. Kocsma rengeteg van, diszkófélék is akadnak + egyéb táncolós-ivós helyek.

A környéken van egy csomó kirándulóhely, lehet hegyet mászni, tóhoz menni, stb.

A város annyira nem nagy - főleg keresztben, de hosszában is kb. 1 óra alatt végig lehet menni gyalog, a buszközlekedés jó. A helyi és (amerre én jártam) a helyközi is. Vonatszempontból viszont nagyon kiesik a fő vonalaktól.

Kocsival a történelmi belváros kell kerülgetni, de az érthető, hogy nem lehet átmenni rajta.

2012. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!