Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A média miért cikkezik hetekig...

A média miért cikkezik hetekig, napokig egy tragédiáról? Miért csinál belőle szappanoperát?

Figyelt kérdés

Pl gondolok a kis Szita Bence meggyilkolására,sajnálom,ami történt,de hagyják nyugodni a családot

vagy itt nálunk Szlovákiában egy hete történt vasúti baleset,erről már egy hete kreálnak cikkeket,a mozdonyvezető anyját is felkeresték,de ő nem akart nyilatkozni,meg is érte őt.


2012. nov. 4. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezért nem nézek se híradót és nem olvasok blikk meg hasonló szennylapokat. Mindegyikből ömlik a sz.r már bocsánat, egy jó hírt alig ha közölnek. Csoda, hogy ezek után az embernek életkedve sincs, mindenhonnan azt látja ki halt meg, hogy halt meg?

Már elnézést, de ki nem sz.rja le magasról, mindenki magánügye és saját fájdalma.

2012. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Vérszagra gyűl az éji vad."

Miért? Mert ezekkel a hírekkel lehet a legnagyobb nézettséget és lapeladást elérni.

2012. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a facebook tele van a kisfiú képeivel,én is ott bukkantam rá,és el is olvastam,egész éjjel alig tudtam aludni,többet sem olvasok el ilyet
2012. nov. 4. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Na az ilyeneket én törlöm a facebookomról, nem vagyok kíváncsi se erre, se megcsonkított állatokra, se semmi.
2012. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így adják el magukat, ebből élnek, hogy az emberek nyomorát, fájdalmát kiteregetik.
2012. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A durva, hogy csinálnak belőle szappanoperát. "A gyanú árnyékában" állítólag igaz történeteken alapul. Én nem tudom, mert eddig nem néztem, de kezdetben így reklámozták.
2012. nov. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!