Ez a média miatt van?

Figyelt kérdés

Annyira sok irányból ömlenek felém a hírek, szinte minden nap hallani 4-5 gyilkosságot, belföldön - külföldön egyaránt. Ha elkapcsolok a hírekről, becsukom az újságot, akkor ott vannak a krimi sorozatok. És már annyira sok ez, vagy nem tudom, hogy ha hallok egy újabbat ilyen rettenetet akkor nem is botránkozok meg. Szóval nincs az az "úristen, miért halt meg" ijedtség bennem. (Mondjuk természetesen itt idegen emberekről van szó, nem családtagokkal, barátokkal szembeni közönyösség. Ők - lekopogom - jól vannak szerencsére) Ennyire besokalltam volna a hírektől? Vagy mit jelenthet ez?

Ti már éreztetek ilyet?


2012. nov. 3. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én be se kapcsolom a tévét csak sporteseményekre néha...

amit hallani ott, abból három kategória van:

1. meghalt, öngyilkos lett, balesetet szenvedett...

2. orbán / gyurcsány ezt meg ezt ígérte

3. VV nem tudom kicsoda megcsalta VV nem tudom kicsodát és Úristen mi lesz most...


Visszatérbe a gyilkosságokhoz régen is voltak gyilkosságok, természeti katasztrófák stb, csak média nem volt hozzá :)

2012. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nem azt mondom hogy nem brutális dolog, de sajnos ez van
2012. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!