Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A pedofilok között mekkora a...

A pedofilok között mekkora a nők aránya?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy a női pedofilok meglepően sokan vannak, de többségük soha sem bukik, mert könnyen álcázza a tevékenységét egyszerű anyai ösztönnek, vagy mert a társadalom környezete kevésbé tartja megbotránkoztatónak ha egy felnőtt nő egy fiatalabb fiúval kezd szexuális viszonyt.


Nemrég pedig belefutottam két hírbe is ezzel kapcsolatban: az egyikben egy tanárnő szerelt kamerát a diákok öltözőjébe, de nem tettek ellene feljelentést, mivel nő. A másikban több anyát is letartóztattak, amiért a gyerekeikről készült szexképeket árulták az interneten. Állításuk szerint csupán azért, mert a férjeik kevés tartásdíjat fizettek.


Szóval mennyire jelentenek valós veszélyt? Vagy ez is csak egy média által keltett tömeghisztéria?



2012. júl. 27. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha félted a gyereked, akkor ne a statisztikákra bízd a jövőt. Bárki lehet pedofil.

Pedofil akkor lesz valaki, ha még nem érett gyermekekre indul be. És akkor követ el bűncselekményt, ha sexuális viszonyt létesít velük akár erőszakkal, akár rábeszéléssel.

Az önmagában bűncselekmény, ha valaki valaki másról képet pakol fel az engedélye nélkül, főleg ha meztelen.


Én a tömeghisztire szavazom. De kamera bárhol lehet.:)

Lehet téged meg a szomszéd figyel.


Kérdés, el kell-e titkolni a gyerektől, hogy félni kell a világban és bízni a szerencsében, hogy nem lesz baja. Utalni kell neki rá, finoman vagy pedig a teljes igazad elmondani erről a mocsokról körülöttünk?

2012. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!