Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cikinek számít ez 20 évesen?

Cikinek számít ez 20 évesen?

Figyelt kérdés

A gondom az hogy ilyen idős létemre, egyedül nem tudok elintézni hivatalosabb ügyeket, ezalatt jármű átíratást, okmányirodás és hasonló dolgokat kell érteni

Ugyanakkor gépkezelői tanfolyamot is faterom intézésével mertem elkezdeni

Ha oda kerülök hogy motort/autót akarok venni de fogalmam sincs mit kell intézni, akkor kihez fordulhatok?

20/F


2012. nov. 3. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy az okmányirodás dolgokban mit nm tudsz elintézni? Csak annyi a dolgod, hogy elmondod, mit szeretnél, aztán a többit az ügyintézők végzik, vagy ha valami hiányzik (pl illetébélyeg) akkor azt lerendezed
2012. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

először is megnézed a gugliban, mert sok hasznos infó van fenn a neten

aztán szépen nekiindulsz

el kell kezdeni valahol, aztán majd belejöszz

2012. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan ciki.

De el kell kezdeni onallosodni!

Ha valamit nem tudsz, kerj nyugodtan segitseget, de figyeld ugyanakkor, hogy apad hogy csinalja, hogy majd mar legkozelebb tudd!

Esetleg legkozelebb mar okmanyirodas dolgot onalloan is elintezhetsz. Ha nem tudsz valamit batran kerdezz meg valakit! ;) Senki sem ugy szuletik, hogy mar tudja!

2012. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne ott kezdd.

Intézz el minél többmindent saját magad, és NE kérdezd meg előtte az ősödet, mert akkor állandóan azon fogsz izgulni, ő meg kioszt előre, és ha nem lesz ott egyszer, na akor leszel meglőve igazán...


Szóval kezdj el valami hülyeséget, pl újságelőfizetés 1 hónapra, levélfeladás a postán, és hasonlók. piszlicsáré, de nagyon fontos dolgok.

2012. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából, mindig mondta hogy eljön velem, mert ráér, mondom mitbánomén, és egyúttal ő beszélt kicsit helyettem, én meg kiegészítettem ha kellett
2012. nov. 3. 23:33
 6/6 anonim ***** válasza:

15-6 éves korom óta szinte mindent egyedül intézek magamnak, akkor a sarkamra álltam, hogy hagyjanak, add intézzem magamnak a dolgaimat!


18l

2013. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!