Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Haragszik rám, de miért?

Haragszik rám, de miért?

Figyelt kérdés

Úgy egy éve megismertem egy srácot, és mivel ugyanannál a cégnél dolgozunk, elég gyakran látjuk egymást. Egy jó barátságnak indult az egész, eljártunk sörözni, közösen meccset nézni, tehát a tipikus "haveri" szokások. Pár hete megszakadt ez a kontaktus, eddig számomra ismeretlen okokból elkezdett undorítóan viselkedni velem. Bunkó, lekezelő, és kvázi naponta kompromittáló szituációkba hoz a kollégáim előtt. Ha rákérdezek, hogy ez mégis miért, nem kapok konkrét választ, csak újabb sértő megjegyzéseket. Alapjában relatíve kedves ember vagyok, nem ártok másoknak, főleg nem neki. Természetesen "vissza szurkálhatnék", de úgy érzem, nem óvodások vagyunk. Az okokat továbbra sem tudom, de pár hete tudomásomra jutott, hogy néhány éve kepesztett egy lány után, iszonyatosan szerette, de a lány elutasította. A helyzet pikantériája, hogy ez a lány történetesen a barátnőm, immáron több éve. Lehetséges, hogy emiatt alakult ki benne ellenszenv? Ugyan, amikor az ominózus visszautasítás történt, egyikőjüket sem ismertem, tehát ha emiatt haragszik, azt jogtalanul teszi, nem?


//Elnézést a hibás kategorizálásért, de nem találtam megfelelőt, ami a témához kapcsolódna.//


2012. okt. 24. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk a helyes választ a kérdésedre.

De Te alapjában véve már meg is válaszoltad.

Eléggé gyerekes viselkedés ez tőle. Ezt hozd az ő tudomására is.

2012. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szar ügy, de a kettő tutira összefügg.
2012. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és mikor tudta meg,hogy ki is a te barátnőd? mert ha azóta tudja,mióta lekezeloen bánik veled, akkor nyilván van összefüggés

gondolom még mindig érez valamit a lány után,képzeld magad a helyébe

de nyilván nem tehetsz róla! es ezt ő is be fogja látni szerintem

csak idő kérdése

2012. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sz*rd le a pasit! Ha ennyire gyerekes, akkor veled sem bánna másképpen. Az, hogy a barátnőd visszautasította. Hát úúúristen. Van ilyen. Ideje lenne már továbblépnie, de ez meg nem a te problémád! :) Feleltsd el a csávót. Ha ilyen akkor legyen ilyen. Mutasd ki, hogy nem érdekel az ellenszenve és peregjen le a válladról..
2012. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah valószínűleg a lány miatt. De az érdekes hogy évekkel ezelőtt történt és neki nem sikerült továbblépnie. Te erről nem tehetsz szal remélem belátja majd ezt. De azért neki sem lehet könnyű ha még szenved emiatt vagy ilyen hatást váltott ez a dolog ki belőle.
2012. okt. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!