Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy 17...

Szerintetek ciki ha egy 17 éves fiú Ákost hallgat?

Figyelt kérdés
Azert kérdezem mert én nem nagyon ismerek 17 éves fiúkat akik szeretik Ákos zenéjet. Szerintem nagyon jó!
2012. okt. 20. 20:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
15%
Hát az nem ciki ha néha hallgat Ákost de ne csak Ákos zenéiböl álljon a zenelistája..hallgasson modern zenéket is
2012. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ákos miért nem modern? Szerintem egyáltalán nem ciki.
2012. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ákos is modern...
2012. okt. 20. 20:23
 4/17 anonim válasza:
Egyátalán nem ... Mindenki azt hallgat amit szeret én pl nagyon utálom ha belep*fáznak abba , hogy mit hallgassak ha az a másiknak nem tetszik elmehet a francba, nem kötelező neki is ugyan azt szeretni . Bár én nem reklámozom , hogy mit hallgatok és szerintem te se tedd ... De hát kinek mi :))
2012. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Ákos is modern. (Bár én csak a régebbi számait szeretem.)

2. Mi a rákért kellene bárkinek is modern zenéket hallgatnia? És ha én csak 80-as évekbeli zenéket hallgatok, akkor mi van?

2012. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?
2012. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Haha:D Ha Ákos nem modern, akkor Mozart mi? Őskori? Amúgy szerintem nem ciki, de valószínűleg, ahogy idősödni fogsz, rájössz, hogy annyira nincs nagy mondanivalója, mint mutatja.
2012. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

b+ 1. nem értelek és ha csak azt hallgat akkor mi van?

Amúgy meg azért hallgatják kevesen Ákost mert annyira nem hirdetik ,nem szerepel annyira a tv-ben nem mai zene stb.

DE én is inkább régebbi magyar zenéket Demjén ,Charlie Zorán,, Ákost hallgatok.

Meglehet a mai zenéket hallgatni van is köztük egy-két jó

de jó értékes zene az ami egy érzést ,értéket közvetít és még pár év múlva is szívesen meghallgatod.(A slágerlistás dalok 99 százaléka eltűnik a süllyesztőben)

2012. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Ákosnak nincs mondanivalója utolsó előtti ezt gondold át mégegyszer.
2012. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
13 évesen én is úgy gondoltam, hogy komoly mondanivalója van, aztán 22 éves fejjel kicsit már átértékeltem a dolgokat, Ákos nem rossz, de azért a magas művészetet nem éri el.
2012. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!