Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek a suliban népszerű?

Hogyan legyek a suliban népszerű?

Figyelt kérdés

Ezt most nem úgy értem, mint amilyen az egyik osztálytársam: 3x nagyobb melltartó, egy csöppet husis (tehát a fiúk részéről van mit rajta fogni -.-), elég kihívó ruhák, vagy 5 magassarkú, cigi, pia, naponta új pasi, az összes fiú osztálytárs bele van zúgva (én nem kívánom,hogy ilyen helyzetben legyek, csak baráti szinten)..

Ebben az évben döbbentem rá, hogy ha nem lennék a barátnőmmel, akkor az osztály számára levegő lennék. Nem vagyok stréber, jól öltözködöm, nem vagyok olyannyira csúnya, (már többen mondták,hogy szép vagyok) és az utóbbiakat nem egóból mondom.

A barátnőm még is sokkal népszerűbb. Pl: rengeteg jó ruhája van, az alakjával nincs semmi gond(közepes testalkatú, míg én vékony vagyok) ő tanulásból hármas, tesiből szinte kitűnő, míg én sajnos kevésbé vagyok sportos testalkatú. Egyszerűen csak annyit akarok, hogy pl tudjak haverkodni a fiúkkal, de nem úgy, hogy én is elkezdek cigizni, vagy ilyesmi. Azt szeretném, hogy felfigyeljenek rám, hogy elhívjanak egy biciklizős délutánra az osztály nagy részével, vagy ilyesmi. Ja és gondolom ki lehett következtetni, hogy lány vagyok :D ja és kérlek szépen titeket normális válaszokat írjatok (ne olyat, mint pl menj vissza tanulni, meg iylesmi)



2012. okt. 18. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Hogy légy népszerű? Nyalizz mindenkinél, játszd meg magad, légy sznob, légy felszínes minden tekintetben, facebookon mindig legyél fent a legújabb fotókkal, mindig vegyél új ruhákat, legyen trendi a hajad, stb. De én inkább azt ajánlanám, hogy add önmagad és ha nem is leszel annyira népszerű, de legalább azért fog az a pár ember szeretni, aki valójában vagy.
2012. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már szép vagy, akkor minden lehetőség előtted áll. Legyél bátor, legyen stílusod. Ha nem szólalsz meg a tömegből, nem lógsz ki a sorból, akkor azt fogják mondani, hogy ugyanolyan lány vagy, mint az összes többi. Legyél egyéniség. Ja és még az sem elhanyagolható, hogy törődj magaddal.


De ezt most komolyan mondom, nem csak összedobtam egy egyperces választ: Hogy figyelnének fel rád, ha a háttérben maradsz, mint egy statiszta? Legyenek ambícióid, legyen önbecsülésed, légy egyéniség. Nem kell több.


Saját példa: Még gimnáziumban ismertem meg egy lányt. Visszahúzódó volt, jól nézett ki, de átlagos lány volt, bár jó barátok voltunk. Főiskolásként minden megegyezett, kivéve a viselkedése: humoros, kellemes volt társasága, stílusa is lett. Azóta mindenki rajong érte.


A hátteret, részleteket nem ismerem, úgyhogy bocsáss meg, ha nem jól értettem a dolgokat.

2012. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kedves aranyos szépséges okos nagylány

te pont úgy vagy gyönyörű, ahogy vagy

hamar elmúlik ez a kor és csak bosszankodsz később hogy

ilyen hülyeségekre (népszerűség) pazaroltad az idődet

te csak törd az utat magad előtt, minden nappal közelebb a kitűzött célodhoz


34 éves anyuka

2012. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm (:
2012. okt. 20. 12:07
 5/7 anonim válasza:
88%

Nos. Ez egy nagyon nehéz és időigényes dolog, de megoldható.


1. Legyenek jó ruháid, ezeket a boltokat ajánlom: H&M, Bershka, Pull & Bear, Tally Weijl, Orsay

2. Ha van fotós ismerősöd, akinek profi gépe van, kérd meg hog csináljon rólad pár képet az új ruháidban amiket a felsorolt boltokban vettél :) Ő tudni fogja a megfelelő profilt neked. Ha nincs ismerősöd akkor tesóddal/barátnőddel menjetek el pár fényképet csinálni. Amik jól sikerültek azokat rakd fel, de egy képen legyen rajtad egy szett! Ez azért fontos, mert ha sok like jön rá, az emberek felbéznek rád, ami kell a népszerűséghez ;)

3. A suliban legyél vidám, mindenkivel rendes. Magabiztosan járkálj a folyosón.

4. Barátkozz fiúkkal is :) Először az osztályodban, aztán mehet felsőbb osztályokból is

5. Barátkozz nagyobb lányokkal

6. Minden fontos eseményen legyél ott. Valamelyik népszerű csajnak szülinapja lesz? Ott a helyed! Van egy koncert, amire mindenki megy aki menő? Menj el te is, és helyezkedj úgy hogy lássanak a népszerűek ;)

7. Ne legyél pattanásos! Kezeld az arcod minden nap!

8. Egy kis smink nem árt! Sőt... Szempillaspirál és alapozó (vagy korrektor) feltétlenül kell! Talán egy halvány rüzst is vess be ;)

9. Facebook-on jelöld be a népszerűeket és like-old pár képüket/hivatkozásulat, így akarva-akaratlan megjegyzik a neved és a suliban is felismernek ;) Köszönj nekik bátran, visszaköszönnek majd :)

10. Hetente 2X moss hajat! A zsíros hajnál nincs visszataszítóbb!

11. Viselkedj éretten.


Nagyjából ennyi, lehet kihagytam még pár dolgot, de ha ezeket megcsinálod tuti nyerő vagy ;)

2012. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. nov. 12. 15:16
 7/7 anonim válasza:
sokan mondják h a népszerűségnél a külső a leglényegesebb...nos ez nem így van.. a lényeg: ne játszd mg magad, légy az aki vagy, és mindig büszke, kitartó! ez az egész lényege..
2013. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!