Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől leszek én az osztály/sul...

Mitől leszek én az osztály/suli sztárja? (lent! )

Figyelt kérdés

Szeptembertől új suliba megyek és szeretném megváltoztatni az egész életemet. Nem akarok az a csaj lenni, akinek nincsen LB-je, csak mindenkinek az érzelmi szemetesládája, akit mindenki kihasznál. Nem tudom, mit is kéne tennem, hogy közkedvelt legyek, hogy tudják ki vagyok, hogy szeressenek. Nagyon jól alkalmazkodom, megváltozom ha kell. Úgyhogy csajok légyszi azt írjátok, hogy pl. a barátnőtökben mit szerettek a legjobban és szerintetek hogyan kéne viselkednem, öltözködnöm ennek érdekében. A fiúktól pedig az érdekelne, hogy mi fogja meg őket először/legjobban egy lányban, (mert azért egy fiú is kellene a képbe : )). Csúnya nem vagyok, csak egy kicsit magas, majdnem 180 cm. Ez nálatok szempont??

Légyszi segítsetek, el akarok kezdeni végre élni!!

15/L



2012. júl. 21. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:

"Suli sztárja"

becsinálok :D


Ezt a suli sztárja kifejezést leginkább azokra szokták mondani, akik 3 naponta váltogatják a hű de nagy szerelmüket, a suliban már mindenkivel együtt voltak 2-3 napig, úgy öltözik, mint egy rbanc, kizárólag miniruha, a beszéde pedig kritikán alulinak kell lennie, olyan társaságokba kell tartózkodnia folyton, akik már nem egyszer fordultak meg az igazgatóiban a dolgaik miatt. Cigizzen, esetleg porozzon, és a többi. Nálunk ezt hívják suli sztárjának, ha nálatok más ez, akkor bocs. Hál' Istennek ez csak általánosban volt így, és volt annyi eszem, hogy normális gimibe mentem, ahol nincsenek ilyenek.

18/L

2012. júl. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%

Gondolom olyanra gondolsz aki mindenkivel jóba van és a facebook-on 10000000 lájk van a képén és mindenki imádja.


Ezek az emberek összeszedik maguknak a s3ggnyalókat,20ezres felsőkbe járnak,ehhez ugye csak a 2x ennyibe kerülő nadrág társulhat,köröm mindig kifestve,nyaklánc-gyűrű-karkötő a kezeken.

Akiknek annyi lájk van a képükön vagy a diszkókba nagy arcok,pl. ott rázzák magukat és annyira nem tudják hol vannak hogy azt se tudja némelyik szerintem szűz-e még.

Palit meg bárhogy szerezhetsz magadnak,illegeted-billegeted magadat a fiú előtt rögtön nyáladzani fog az összes rád,de ez annyit is ér,hogy te már mindenkinek egy tárgy leszel,elhíresült,hogy egy k*rva vagy és utána ne számítsd normális kapcsolatra..

Elég érdekes "vágyaid" vannak..13 évesen több eszem van mint neked..inkább haljak meg magányosan fiú nélkül,mint hogy a tartásomat elveszítsem..

13L

2012. júl. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtsd el ezt az egészet, és legyél olyan, amilyen vagy. Ertékelni fogjak, hogy van sajat egyéniséged. A gimis és egyetemista baratnoimben azt szerettem a legjobban, hogy lesz.rtak ezeket a trendi vagy onpusztito dolgokat és tok lazak voltak. Fiu is kellene a képbe? Majd jon magatol, amikor itt lesz az ideje, hidd el, a kiégés nem tesz jot a kulsodnek! LB helyett legyenek barataid, baratnoid.

Ennyi.

2012. júl. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
képes lennél nem önmagadat adni, hogy népszerű legyél az iskolában? hát ez nagyon szomorú. egyébként meg később, amikor családod, gyerekeid, munkád, házad lesz, már téged sem fog érdekelni, hogy te voltál-e a suli sztárja....
2012. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na ezt gyorsan felejtsd el, hogy a suli sztárja akarj lenni. Főleg úgy, hogy felveszel bizonyos szokásokat, amikhez alapjában véve közöd nincs.

Egyrészt aki fiatal korában "sztár", az a legtöbbször felnőtt korára egy üres, kiégett senki lesz... Másrészt lelkileg sokkal inkább meg fog viselni a felvett attitűdöd és az új (hiteltelen) környezeted hatása, mint az ami most van. :)

Legyél olyan amilyen vagy. Pont. Ha nagyon topp akarsz lenni, akkor a legtöbb amit tehetsz magadért és az életedért az az, hogy arra figyelsz ki vagy te és mi az amit te igazán szeretsz. Ismerd meg önmagad, a képességeid, a lehetőségeid és fordulj arra amerre mondjuk úgy a belső hangod vinne.

Minden kiforr majd a maga idejében és majd azt is meglátod, hogy mennyire nincs szükséged arra, hogy a suli sztárja legyél. :)

2012. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Kezdd azzal, hogy felméred, mennyire számítasz népszerűnek most? Ha népszerűtlen vagy, első lépésként tisztáznod kellene a lehetséges okokat! A népszerű emberek mindig mosollyal fordulnak embertársaik felé. Aki népszerű, minden esetben őszinte önmagával. Ha bízol önmagadban, nyert ügyed van. A lelkes embereket mindenki szereti. Koncentrálj minden energiáddal az empátiára! A népszerű lányok nem flörtölnek boldog-boldogtalannal! A vezetésre született embereknél a szemkontaktus a kommunikáció egyik alapvető formája. Rendkívül fontos, hogy mindig melegséget, és vidámságot árassz a többiek felé. Csináld végig amit elkezdtél! Ha túl sokat aggódsz a népszerűséged miatt, épp ezáltal válhatsz népszerűtlenné. Az emberek szeretik azt, akiben megbízhatnak. Legjobb, ha másokra hagyod a beszédet. Hagyd meg nekik az örömet, hogy kimondhassák, amit te gondolsz!
2012. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NÉPSZERŰ: mn. közkedvelt, nagyra becsült; ismerősei körében kedvelt; olyan személy akinek keresik a társaságát.


NÉPSZERŰSÉG: Mindenki szeretne népszerű lenni. Miért? Mert aki népszerű, azt szeretik. Mindenki szeretné, ha szeretnék. Sajnálatos módon azonban nem mindenkit szeretnek. Hogy mik lehetnek azok a tulajdonságok, amelyektől valaki népszerűvé lesz az ismerősei körében?

A népszerű emberek az alábbi közös tulajdonságokkal rendelkeznek:


- mindenkivel barátságosan viselkednek

- könnyen alkalmazkodnak az új helyzetekhez, és szívesen segítenek másoknak a problémás esetek megoldásában.

- minden iránt érdeklődnek, ami körülöttük történik

- a nap minden szakában frissek és üdék


Természetesen a népszerű emberek sem bírnak születésük óta mindezen tulajdonságokkal. Mindannyiuk nagyon sok enegiát fordított arra, hogy mindezt elérjék.


Te is képes lehetsz erre. Nem kell hozzá mást tenned, mint követned a tanácsaimat.

2012. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyet tudok javasolni. Ebben a korban a lányok főleg hajlamosabbak a. gerincferdülésre. Azt írtad, hogy 180 centi vagy, ahogy olvastam ez nem nagyon tetszett. Húzd ki magad! Légy büszke rá, hogy ilyen szép magas vagy és jó a tartásod. A belső tartásról se feletkezz meg, ne a szemétséged miatt legyél közismert a suliban, hanem mert jófej vagy.
2012. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!